2017. április 28., péntek

Gyorskeresés

(#1) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Foxconn-nak van energiája akkor még erre is.

Kérdés ezek a hardverelemek esetleg visszaköszönnek máshol is?

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar | FSP350-60EGN - GOLD belsős FSP - 1 év gar. 6900 FT

(#2) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Godolom ez is Japan only😐

Samsung S7 - LG Gpad 8.3

(#3) Juhaszatti

Juhaszatti
(tag)

Érdekes hogy a Sharpnak, Xiaominak jutott a Snapi 835-ből, az LG-nek meg nem.
Jó, a Sharp biztos jóval kisebb mennyiséget rendelt, de a Xiaomi nem hiszem. És nem is jönnek ki vele később.

(#4) Duliee válasza Juhaszatti (#3) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Ez most bejelentés.

A valóság meg nem most lesz.

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar | FSP350-60EGN - GOLD belsős FSP - 1 év gar. 6900 FT

(#5) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Pedig jöhetne a Sharp nyugodtan ide is. Én szívesen választottam volna a minit az A3 helyett.

(#6) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Jól néz ki, csak tepsi! Szerintem a furcsa jelölés az IP-védelem kapcsán IP68 lehet, csak elvégezték rajta a gyenge vízsugaras tesztet is, és ezt is kiemelik külön.

Hozzászólásom sosem veszíti el közvagyon jellegét.:)

(#7) Matada2.3 válasza Fred23 (#6) üzenetére

Matada2.3
(PH! addikt)

Nekem kicsit Galaxy S3 szappantartó feelingem van. Mellesleg szívesen megnéznék egy kameratesztet róla. Milyen szenzor lehet benne?

Finn the human --> Huawei G8

(#8) Fred23 válasza Matada2.3 (#7) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Sajnos passz! Viszont a márkával eddig csak jó tapasztalataim voltak. Kár, hogy nem tudok kicsi, erős, vízálló modellről tőlük. Ki csinál vajon mostanában 4,5" körüli kijelzővel, erős hardverrel, vízálló kivitelben mobilt? Gyakorlatilag senki. Még a Samsung A3 van ehhez legközelebb, de azért még éppen elég távol. :(

Hozzászólásom sosem veszíti el közvagyon jellegét.:)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.