Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) pilóta

pilóta
(PH! nagyúr)

Ennyire beindult India, hogy már mindenki oda gyárt mindent? Két éve még említés szintjén sem szerepelt India egy mobilos hírben sem, legalábbis nekem nem rémlik.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) juuzer

juuzer
(őstag)

Ennyiért szerintem elég kellemes kis készülék :)

Vamos a la playa.

(#3) Graphics válasza pilóta (#1) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Mivel egy feltörekvő piac, ezért oda érdemes most lóvét tolni, ott tudnak meghatározó növekedést elérni a gyártók.

(#4) fateless válasza pilóta (#1) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Ha csak minden ezredik ember vesz valamit, akkor is több, mint ha Magyarország teljes lakossága venne az adott dologból.
A GDP-jük hetede a mienknek ugyan (egy főre levetítve), de így is jóval komolyabb a fizetőképes kereslet, mint nálunk.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Kicsit lejjebbb viszik a kijelzőt és már nem is kell az a szar a tetejére...

(#6) pilóta válasza fateless (#4) üzenetére

pilóta
(PH! nagyúr)

Az rendeben van, én is tisztában vagyok vele, csakhogy két éve is ugyanez volt a helyzet, mégse érdekelte (ennyire) a gyártókat...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) fateless válasza pilóta (#6) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)

Két éve az 500 és 1000 rúpiás bankjegy törlésekor, majd az új adózás bevezetésekor megtorpant kicsit a gazdaság, akkor a BRICK államok "I" betűje kicsit gyengélkedett.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) ρσгτσ válasza pilóta (#6) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Egy-két márka már igen aktívan bent van egy ideje. Pl. Xiaomi -ra is elég szép felhasználói, illetve custom -olós közösség épült. Páran most kezdik el őket követni.

Csak európaban keveset cikkeznek róla.

OPPO sem most kezdte azt a területet, van pár üzlete is. Realme egy új, olcsosított vonal. Kifejezetten ilyen régiókra szánt modelleket címkéz ezzel a névvel. Ami szerintem nem véletlenül hasonlít a konkurens kínai pajtására.

Motorola 5200 - porterocka

(#9) tixem

tixem
(PH! addikt)

Szimpi. Kíváncsi leszek a Pro változatra, a 2 Pro is igen kívánatos darab lett tavaly.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#10) joey04

joey04
(Jómunkásember)

review

Pros

Stunning design
Large screen with minimum of bezels and droplet-like screen notch
Top-notch performance
Excellent battery life
Good all-round camera experience and quality
Bargain price

Cons
Low screen resolution and you can see it
Slow to charge
MicroUSB is outdated, no NFC
No 4K video recording or EIS

Bazinga!

(#11) odani

odani
(tag)

Dögunalom. Egyforma mobilok, egyforma tudás, szinte csak az árcédulák különböznek. Nincs miről érdemben írni a mobilarenán lassan, elég unalmas lehet ide cikkezni, nagyon sajnálom.
10-15 éve még izgalmas volt ez az ipar, ma meg már "csak kell valami mobil" és nagyjából tök mindegy, mit választasz, ugyanazt tudod vele csinálni.

(#12) SkyLine3000 válasza odani (#11) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Ez kb így van. Lassan tényleg csak a felirat különbözeti meg a telókat. Nincsenek, vagy alig vannak egyéniségek. És ez a mostani mobiltrendnek köszönhető. Régen, a nyomógombos korszakban sokkal könyebb volt egyedit alkotni. Ma ez szinte lehetetlen. Bár szerencsére vannak kivételek. Szar az egész úgy, ahogy van. :D Megnézel egy mobilt, oszt jóformán láttad az összeset...

(#13) gproject

gproject
(fanatikus tag)

review

joval tobb pontot kap antutuban, mint a honor 7em, ami meg mindig boven megfelelt sebesseg szempontjabol

[ Szerkesztve ]

Huawei p20, Acer 15 Chrombook, Acer 14 Chromebook, Nvidia Shield TV, Xbox One S(g4BorG lvl1 noob)

(#14) GreatL

GreatL
(fanatikus tag)

Realme... Redmi. Áthallásos.

i7-4790K | Giga RTX 2080 Ti WF OC | Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#15) Graphics válasza GreatL (#14) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Bravó Sherlock :D

"Még egy év sem telt el azóta, hogy az Oppo bejelentette, ár/érték bajnok mobilokkal készül az indiai piacra, de már mostanra egy egészen bőséges paletta állt össze a Redmi szóra meglepően hasonlító Realme mobilokról

[ Szerkesztve ]

(#16) GreatL válasza Graphics (#15) üzenetére

GreatL
(fanatikus tag)

Jah, bocs... a cikket el sem olvastam. Csak a címet meg a képet láttam :D

(#17) Graphics válasza GreatL (#16) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Igen amúgy nagyon hasonló, már megjelenéskor sejteni lehetett, hogy valamiféle megtévesztés a cél ezzel.

(#18) GreatL válasza Graphics (#17) üzenetére

GreatL
(fanatikus tag)

A kínaiak már egymást gyakják... hamarosan jön a Yiaom1 telefon.

(#19) ates válasza SkyLine3000 (#5) üzenetére

ates
(tag)

+1. Én a 2-es változatról le is maradtam, de gondolom nem maradtam le semmi újdonságról. :D

Az ár nem rossz, korrekt, alkalmazkodik a Redmikhez, mondjuk ahhoz, hogy sikeresek legyenek mást nem is nagyon tehetnek.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.