Hirdetés

2018. október 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) tibcsi0407

tibcsi0407
(PH! félisten)

f/1.7 kamera 53 ezerért. Na erre kíváncsi lennék.

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#2) tixem

tixem
(PH! addikt)

Dewdrop 'zmeg :DDD már el is nevezik. Gyász.

A gyorstöltés kihagyása szerintem nem túl okos dolog. A kamera viszont ezért az árért kifejezetten jónak tűnik, kíváncsi vagyok mit tud.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#3) Mustaros

Mustaros
(fanatikus tag)

2 szer is megnéztem a leírt tulajdonságokat mert ez így ennyiért nagyon olcsó..
Kb minden szempontból jobb , mint egy A2

Komolytalan ajánlatokkal kérlek ne fárassz , ha nem tudsz olvasni az nem az én bajom!!

(#4) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

OPPO Oneplus 5T+6T. ;]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5) Polarstar válasza tibcsi0407 (#1) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Csakis interpolárt kamera, gondolom... :D :D

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#6) tibcsi0407 válasza Polarstar (#5) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Interpolálják már a rekeszértéket is? :C

----tibcsi ®---- 1+6 |||| Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! SPEmall.com-mal kapcsolatos kérdésekben nem tudok segíteni!

(#7) joey04

joey04
(Jómunkásember)

[link]

Pros

Catchy paintjobs
Bezel-less high-res screen with a dewdrop notch
Fast Snapdragon 660 chip with plenty of RAM
Top-notch battery life
Great all-round camera experience day and night
Good selfies

Nem rossz!

Bazinga!

(#8) zolomon17 válasza Saccco (#4) üzenetére

zolomon17
(senior tag)

A hátlap erősen azt a benyomást kelti, hogy maradt még készleten az 5T és a 6 ezen részéből :D

OnePlus 5 + Nexus 9

(#9) tibcsi0407 válasza joey04 (#7) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Átpörgettem a tesztet nagyjából. Le a kalappal, hogy ezt ennyi pénzért hozták! A low light fotók nagyon jók az árhoz képest.
Ha jön a Realme EU-ba is, akkor a Xiaomi és a Huawei felkötheti a gatyáját..

(#10) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

Átolvasva a gsmarena tesztet ez teljesen korrekt lett. Android One-s verzióban hozhatnák globális verzióba.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) -- Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra? Keress PM-ben.

(#11) tixem válasza tibcsi0407 (#9) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

A hüvely/honor már most egy vicc ebben a kategóriában, addig lesznek a köztudatban amíg az olcsó Xiaomi-k, Meizu-k vagy akár a Realme be nem kerül a szolgáltatókhoz.

A kamera nagyon durva basszus, ideje volt már megkavarni az állóvizet, mert a középkategóriában évek óta semmi fejlődés nincs.

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#12) tibcsi0407 válasza tixem (#11) üzenetére

tibcsi0407
(PH! félisten)

Érdekes, pontosabban inkább elgondolkodtató, hogy ennyiért is megéri adni nekik ilyen kamerával.

[ Szerkesztve ]

(#13) vottokar

vottokar
(senior tag)

Tetszik. Ha egy usb3 és NFC lenne bent elnézném neki a "tepsi" méretet is.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#14) buca84

buca84
(őstag)

A gyári oldalon a 8+128 -as verziónál ott a B20. Már csak az a kérdés, hogy ez a verzió mennyibe fáj?

(#15) SkyLine3000 válasza tibcsi0407 (#6) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

A kínaiak mindent interpolálnak. Még az interpolálást is. :D

Lg G3 3/32 Titan, Siemens SL45i

(#16) Hatvan9

Hatvan9
(senior tag)

Talán meglesz az A1 utódja. :D

(#17) kraftistvan

kraftistvan
(tag)

Android One verziónak én is örülnék.
A2-őt néztem ki magamnak. Elvileg ebből a Global verzió a 8/128GB-os lesz.
Mennyire támogatott a rendszere a telónak, ezzel van valakinek tapasztalata?

Eladó számítógép alkatrészek!

(#18) Hopkins95 válasza joey04 (#7) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Megnéztem a képeket a tesztben és ez a telefon ennyi pénzért igencsak meggyőző! Expert móddal nagyon jó esti képek is készíthetők vele, le a kalappal én azt mondom!

Én meg merem kockáztatni, hogy legalább olyan jó(ha nem jobb) képeket készít, mint a Samu és Hüvely középkategóriás telefonjai(Galaxy A5 vagy P10 Lite pl.).

Kíváncsiságból megnéztem, Gearbesten kapható -e a telefon, de nem látom még sehol(talán ott meglepő módon lehet mégsem lesz, mert egyik Oppo telefon sem kapható).

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#19) polo493

polo493
(fanatikus tag)

Úgy olvastam csak a-gps van benne ami szánalmas

(#20) tökállat válasza Saccco (#4) üzenetére

tökállat
(újonc)

Ugyanaz a cégcsoport. Mármint Oppo, 1+, Vivo, Realme😉

[ Szerkesztve ]

(#21) ******

(fanatikus tag)

ez a telefon fogja váltani a xiaomi redmi note 5-öm.Tetszik

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.