Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    őstag

    válasz zhata #695 üzenetére

    (#695) zhata: Úgy hogy mint ahogy végül a Oneplus is beismerte, az IPhonenal ellentétben nem valós 2x-es optikai zoom van, hanem 1.6-szoros. Egy eleve icipici 1/2.8"-as érzékelő 1.0 µm-es képpontú érzékelő egy részére vetít csak az objektív képet, az van szoftveresen visszanagyítva 20mpix-re. Ráadásul az optika f/2.6-os. Következményképpen csak kültéren, rengeteg fény mellett születhet elfogadható eredmény.

    (#701) Macika66: Nincs igazad. Teljesen szabályos 27%-os áfás számlát adnak, minden gond nélkül elszámolható költségként.

    (#726) Koktail: Amikor a bemutatón és a marketingben nem győzték dicsérni magukat hogy milyen jól dolgoztak fotós téren, akkor kissé alaptalan szerintem várni hogy majd egy későbbi frissítéssel jön a valódi nagy csoda... Ez, ami van a "csoda". Ennyit sikerült összehozni, nem várható hogy a közeljövőben hirtelen továbbfejlődjenek. Kis cégként kis erőforrással iszonyat nehéz a nagyokkal konkurálni. Szép eredmény, hogy legalább közel olyan jó lett a kamera mint a nagyoké. A zoom meg jó marketingre, mézesmadzag gyanánt. (Én is beugrottam neki.)

    (#732) immi60: Ugye tudod hogy a 0-100-as gyorstöltés nem a hosszú akkuélet titka? :) Amúgy olyan 70 perc körül van egy teljes töltés. (S8+: 85 perc)

    (#733) Bodrik: Meg a vízállóság hiánya, a memóriakártyahely hiánya, OIS hiánya, pentile kijelző, stb. miatt :) Sorry.

    (#736) Koktail: Sajnos minden gyorstöltés csökkenti az élettartamot. De a dash talán jobb is mint a QC, mivel az elektronika egy részének a töltőbe áthelyezése által csökkenti a telefonban keletkező hőt, ami az akku egyik fő ellensége. (Bár tartok tőle hogy ezt az előnyt a sebesség növelésére használták fel, mivel annak nagyobb a marketing értéke, mint a hosszú akkuéletnek). Nekem a dash-sal csak annyi gondom volt, hogy így megint kétféle töltőt kellett volna itthon & autóban tartani, mivel az összes többi eszköz QC-s.

    (#737) Scarabeus: Sajnos még a saját honlapjukon sem adják meg rendesen. UK-ban 1 év, vagy 2 év...

    [ Szerkesztve ]

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák