Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sparks

    senior tag

    Egy kis GPS teszt:
    Tettem egy sétát most este a két telefonnal (OP3 és OP5), a GPS részét teszteltem. Nekem ez mindig első szempont az új jövevénynél. Az OP3 GPS-e is érzékeny és sima felhasználásra tökéletes, de én sokat használom geolokációs játékokhoz, ahol már jobb, ha pontosabb, érzékenyebb.

    Locus appal trackeltem mindkettővel és mondhatom, hogy látványos különbség így elsőre, gondolom köszönhető ez az újabb technikának és persze a Galileo műhöldak vételének is.
    A track log az OP3-mal nyílt terepen is kicsit ökörhugyozás tud lenni, míg az OP5 szinte egyenes vonalat húzott, de amikor házak közé értünk néha igen bizonytalanná vált az előd, az OP5 itt már lényegesen jobban teljesített. Ebből fakadóan a megtett távolság is ezen a kis szakaszon különbözött: OP3 szerint 5.3 km gyaoglás volt, míg OP5 szerint 4.98 km. Természetesen az utóbbi áll közelebb a valósághoz a szép egyenes tracklog miatt. Ez nem vészes különbség, de azért látszik, hogy 6-7% különbséget sikerült összehozni a két készüléknek egymáshoz képest kb. 1 óra alatt. Ráadásnak ezen a szoftveren gondolom fognak még gyúrni szépen a jövőben. Engem meggyőzött ez a része. :R

    Jöhetne már a TWRP :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák