Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz darkpower #1976 üzenetére

    Oké, nem tudtam, hogy szakértő vagy...

    (#1975) kulcsar_g:
    - push már régóta nincs hotmailnél szerintem, legalábbis az elmúlt 1 évben egy mobilnál sem tudtam beállítani (volt 5-6 különböző mobilom 1 év alatt, beleértve s7 edge-t is)
    - hangerőgombok telefonon, vagy headseten hosszan nyomva nem váltanak számot (n5x-en megtették): ez valami nexus fícsőr lehet. Itt (mint minden telefonon) a stop gomb kétszeri, gyors megnyomásával lehet váltani számot
    - ambient display duplán jeleníti meg az üzeneteket és nem reagálnak érintésre (n5x-en ez máshogy működött): ez gondolom bug, biztos javítani fogják (viszont az érintésre valszeg akkor sem fog reagálni)
    - a lassított felvétel borzalmasan gyenge minőségű és hangot nem vesz fel: nem próbáltam, gondolom ezen is fognak javítani
    - az éjszakai képek és videók nevetségesen rossz minőségűek: pedig sokat javult az OP3-hoz képest az éjszakai fotózás, sőt ha megnézed, hogy milyen a csúcsmobilok többségén, ez már nem is számít rossznak
    - a google camera apk: ehhez nehéz bármit is hozzátenni, nem biztos, hogy javulni fog, hiszen a google csa ka saját telefonjaihoz szánja

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák