Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    AnTuTu alatt meg a Rog Phone 2-t is veri.

    Hozzánk EU-ba elvileg októberben érkezik.

    Ára kB 170-180k lesz nekunk.

    Szoftverben sok hiányosság van de mégis ennyi pénzért a kamerát leszamitva minden telefont ver.

    Ott a Zenfone 6 ennyiért, annak a 60 Hz ips kijelzojrz lazán veri ennek a 90hz amoled panele.

    Ott az olcsóbb Mi 9T Pro, azt is lazán veri mert a kikekzoje gyorsabb és hiába amoled mindketto, a 9T Pro színei gyengébbek. Továbbá első futtataskor is több pontot ér el AnTuTu alatt, utána meg a Mi9T pro labdába sem tud rúgni mert durván trottyol melegedés miatt.

    Meg azok a játékok is amik nem 90 fps-el futnak a 90 Hz panelen nekem picit jobbnak tűntek. Pl a gta San Andreas 30 fős kortallal fut de a rm3-on szerintem nagyon picit folyekonyabbnak tűnik mint a Mi9T pro-n.

    Továbbá touchpad hangulatú trigger gombok is vannak amikkel teljesen más élmény a játék a hasonló telefonokhoz képest. PUBG - t kilrobaltam és simán megnyetem a meccset, esélyük sem volt pedig félévente játszok 1 meccset.

    Egyetlen olyan alternatíva van ami szoftver, kijelzo és kamera téren veri és szintén rendelkezik ilyen trigger gombokkal: Rog phone 2 ami viszont nem 170k, hanem 300k.

    Egyedul a kamera az ami nagyon gyenge benne mert csak egyetlen 48mpixel es van be én, viszont legalább a szenzor az IMX586 (ilyen van rog phone 2 ws mi9t pro-ban is)

Új hozzászólás Aktív témák