Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vakablak93

    őstag

    Teccetős koncepció és most a hardver is korrekt, a korabbiaknál kissé alálőttek, de ez jónak tűnik.
    Ha abból indulok ki hogy a google a 730G-vel szerelt pixel 4a-t meddig támogatja majd, akkor szerintem 750G-vel ez rendben van. :)
    Remélem megélnek belőle, nyilván sosem lesznek nagyok vagy ilyesmi de jó hogy van ilyen is, már a próbálkozás is dícséretes. :K

    Az áron meg kár is rugózni a felmillás mobilok korában, ha így nézzük nem is olyan rossz, aki hosszú távra tervez annak tényleg jó lehet egy ilyen, az 5 év támogatásért is jár a pacsi.
    Én ennyit nem köktök ugyan telefonra meg nekem ez túl nagy is, de a mai divatba ez a méret illik úgy is.

    Drukkolok a gyártónak hogy megeljenek a maguk módján, esetleg veszek egyet anyámnak, a Mutter úgy is hosszú távra tervez ez erre jó lehet. 🤔

    McDouglas: ez a kijelző fagyás vagy mi ami miatt lezárni majd feloldani kell nálam is előjött amikor felkerült a deoid 10, engem is kiidegelt rendesen.
    Az usb csatival nem volt gondom, de ez lehet csak szerencse.
    Ha az nemett volna akkor még ma is azt használnám valószínűleg, mert a hardver nekem elég lenne még mindig.

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Új hozzászólás Aktív témák