Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrbego

    aktív tag

    válasz stage81 #13 üzenetére

    Szia,
    nincs igazad (mindenben).
    A Motorola G7 plus 2019 márciustól kapható, azaz még most lesz két éve a piacon!
    (A Huawei P Smart-om régebbi és a héten volt újabb frissítés.)
    Most kicsit keresgettem a neten mobiltelefon eladási statisztiákákat, az egyik pl: [link]

    De a nagy gyártók mellett olyan kevés az eladása, hogy sok statisztikában csak 'other' sorban szerepel más hasonló marginális gyártókkal együtt.
    Egyébként ma már leginkább India, Kínai latin amerika a felvevőpiaca ezeknek a telefonoknak, ahol azért nem a minőséget kereső és tehetős vásárlók vannak.
    Igazság szerint még annyi információt találtam, hogy valóban emelkedett harmincvalahány százalékot az E6 és G8 szériákkal az eladás a latin ameriak piacon.

    A BMW és Seat kapcsolatánál gondolom elírás lehetett, mert a BMW-nek semmi köze nincs a Seat-hoz, mivel az a VW Audi AG csoport tulajdona.
    A másik, hogy a "rostályán" helyesen "rostáján' (bocs, hogy nyelvtan-náci vagyok).

    A következő telefonond mi lesz, de őszintén? Motorola? Örülök ha neked tetszik, de sajnot ti vagytok kevesen.

    Az előző hozzászólásomban azt akartam érzékeltetni, hogy pl. nálunk Magyarországon jelenleg csak egyetlen modell (E6 Play) kapható hivatalos boltban és szolgáltatónál (Telenor, Edigital, Euronics).
    Nem, nem szívesen vennék én sem xiaomi, honor, alcatel mobilokat, de még Nokiát sem.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, P

Új hozzászólás Aktív témák