Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Squirrel

    őstag

    Volvo-nál már eleg régóta ilyen érintőképernyős középkonzol van, annál a tesláé fényévekkel egyszerűbben kezelhető. Egyáltalán nem kell 20 almenüben baszkurálni az alapbeállításokat. Viszont nem is agyonanimált, konzol grafikát felvonultato a rendszere, az biztos. Tény, hogy a hagyományos tekerők, gombok kényelmesebbek és jobban memorizálhatóak, de ez van, a tervezők szerint ez a jövő, nekem is sokkal kézreállóbb visszaülni a hagyományos autoba, ha rajtam múlna, nem erőltetném fullba ezeket az érintőképernyőket. Viszont a merci meg bömbi tuti, hogy egy agyonanimált, látványos, de pont ezért igen túlkomplikált rendszert fog összehozni, mert szerintük az lesz a jo, mert látványos. Szép színes és szép a grafikája. A teslánál a hangvezérlés egész jól működik, sajnos még nem minden rendszer elérhető vele, de nem rossz. Mondjuk angolul beszélek vele, ha próbálok vele magyar zenét lejátszani, akkor az reménytelen. De navigációban mondom neki, hogy mit állítson be uticélnak, azt meg elég jól eltalálja magyar utcanevekkel is. Nem igazán értem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák