Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) MikeWazowski

MikeWazowski
(őstag)

Anno a G4 top telefonnak volt bőr hátlapja. Eltelt pár év, és egy belépőszintű telefonnak van bőrhátlapja... ;]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2) ρσгτσ válasza MikeWazowski (#1) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Csak műbőr. :) ...de szerintem ez is kopni fog tok nélkül. Tokkal meg nem sok értelme van ennek a hátlapnak, ami az előzetes képek alapján nem is rossz.

[ Szerkesztve ]

Motorola 5200 - porterocka

(#3) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Már majdnem beszóltam, hogy a cikk szerzője honnan szedte, hogy egy kamerás a telefon, amikor a képen duál kamerás, de nagyítva már látható, hogy nem. Sikerült átvágnia a Huawei-nek. :D

Ez a világosbarna bőrhatású hátlap egyébként iszonyat guszta.

(#4) judas13

judas13
(PH! addikt)

Érdekelne milyen tapintása is lesz ennek a műbőrnek Nem rossz.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." iPhone 6s

(#5) MikeWazowski válasza ρσгτσ (#2) üzenetére

MikeWazowski
(őstag)

Szerintem az emberek 90%-a tokban hordja a telefonját. Így mondjuk tényleg nem sok értelme van.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6) Drughi

Drughi
(őstag)

Ez a bőr hátlap dolog bejövős.
Ha nem csak a barna kapná meg, hanem a fekete is az lenne az igazi.

(#7) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Hát nem sok értelme van ennek a telefonnak. Hiába, telített piacra nehéz lőni már.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#8) nozs23 válasza .Szaki. (#3) üzenetére

nozs23
(fanatikus tag)

Nem túl elegáns húzás tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#9) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Komolyan mem értem. Alul akkora káva van, h egy másik telefon elférne rajta, erre akkor odabsszák felülre azt a noccsot! Esztétikai és szimmetriai érzék teljes hiánya... Én spec rosszul vagyok ettől.

(#10) PreikeStoleN válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Osztom a véleményed.Eléggé rusnya...
A hátlap viszont tetszik,bár a kamera elrendezés nem csak a bőr borítás a varrott széllel.

“...Ha meghalsz,Te nem tudod,hogy halott vagy,csak a többieknek nehéz....ugyanez a helyzet akkor is,ha hülye vagy...”

(#11) Teal'C

Teal'C
(őstag)

Most vettem másod telefonnak egy Galaxy J4+ 2018-t. Régimódi de még az is jobb ennél szerintem és árban is jobb volt. Ugyan azok az appok vannak rajta mint a Note9 en és megy hibátlanul, igaz 0,5 re vettem az összes animációt.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#12) janeszgol válasza Teal'C (#11) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Azt én is nézegettem magamnak, de kamerában már az Y6 2018 is jobb.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#13) Teal'C válasza janeszgol (#12) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Nekem csak másod telefon, de az hogy elöl isvan fotófény az nagyon jó mert pl tegnap be kellettkukucskálni egy lyukba, a telefon elejét bedugtam és a képernyőnmindent láttam.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#14) babkukta

babkukta
(senior tag)

Kár, hogy mindegyik telefon így néz ki. Eddig legalább meg lehetett különböztetni a gyártók készülékeiket, még ha azonos márkán belül néha igen komoly problémákba is ütközött ez a művelet (Samsung), de itt már a gyártók is egybe folynak... mindegyik csepp noccs, egy kicsi alsó kávával. Végül is egyszerű és nagyszerű, csak baromira unalmas

H M 10 PRO /// Z97 - 4790k - GTX 980

(#15) ates válasza .Szaki. (#3) üzenetére

ates
(tag)

Ők képesek az egy kamerás telefont is eladni kettőnek. Lehet, hogy ez a jövő ?

(#16) #81733120

(törölt tag)

Szép ez a bőr hátlap, viszont az előlap elég igénytelen...

(#17) #94844416

(törölt tag)

:))

[ Szerkesztve ]

(#18) elfelejtette

elfelejtette
(PH! kedvence)

Ez kb. egy-az-egyben a Honor 8A Huawei logóval, mint ahogyan mostanában minden modelljüket 2 (vagy 3) néven is eladnak: Honor - Huawei Y - Huawei Nova.

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### Honor 7A

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.