2017. június 26., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Kasya

Kasya
(PH! nagyúr)

Vicces kedvukben lehetnek, hogy meg terveznek 1/8 GB komboval a mai korban.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#2) Szabcsizz

Szabcsizz
(senior tag)

A kisebb változat nagyon tré..

Huawei P8 & Huawei Talkband B2

(#3) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Hát, ez nem egy hatalmas ajánlat... 2GB memória alap kellene legyen manapság. És a 10"-os változat hol van vajon? Bár az árakat elnézve mindegy is, ennél még a Samsung is olcsóbb, nem hogy a Lenovo meg Asus. :U

Eladó cuccok: https://goo.gl/BGtlXx -> Vero 2 KODI médiabox,, TFZ Series 1S fülhallgató

(#4) moleculez

moleculez
(őstag)

Mi ez az 1/8, meg EMUI 4.1??? Ráadásul a nagyobbik 70K, annak kéne, max 50-nek lennie. Hátlapi kamera mi a bajnak bele, kb használhatatlan.

"Durva h a föld már 2017 éves" Insta: @abusalempictures

(#5) .Szaki.

.Szaki.
(senior tag)

A kisebb változat 40-ért nemhogy olcsó, hanem konkrétan vicc kategória. 1GB/8GB kombó ennyi pénzért iszonyat drága a 7"-es mezőnyben. Ami pedig értelmesebb lenne, azért meg elkérnek hetvenet. Nem azért haldoklik a tablet piac, mert kisebb rá az igény, hanem azért, mert egy értelmes ajánlat sincs a piacon már lassan 2 éve.

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte.

(#6) kbyte1024

kbyte1024
(őstag)

Teljesen egyetértek veletek. Ez kb vicc kategória! És csodálkoznak,hogy nem fogynak a tabik. 39 pénzért vettem akciósan a Lenovo yoga 3 tabletem.

(#7) vlevi

vlevi
(PH! kedvence)

Minden hozzászólóval teljesen egyetértek.
Persze, hogy haldoklik a tablet piac, amikor a modellfrissítés nemhogy jobb, de vacakabb típusokat eredményez, magasabb áron.
Lenovo Yoga2-esem még remélem sokáig működőképes marad, mert 1×űen nincs értelme lecserélni, sőt, ha bedöglene, akkor lennék bajban, hogy mit vegyek helyette.
Ezeket? Vicc.
A mostani Yoga2-esem 10" méret, FullHD, 2Giga RAM, 16G háttér, 4G LTE. Százezer alatt szerintem hasonlót se kapnék most.

(#8) iNfAntRy

iNfAntRy
(senior tag)

Na ez azért tényleg durva :) A 2012-ben vásárolt Tab 2-ömnek vannak ilyen specifikációi. 1 Giga ram, ugyanilyen felbontás, talán a proci jobb az enyémben :D

Samsung Galaxy A3 (2017), Galaxy Tab 4

(#9) ethernith válasza vlevi (#7) üzenetére

ethernith
(fanatikus tag)

Most vettem 2 év alatt harmadjára makulátlan állapotú Sony Z2-t, mert 60-ért LTE-s, 10" FHD, 3 GB ram, 4000-es aksi, vízálló és szép. Ezt már tényleg nem adom el :D Botrány ami a tablet piacon megy.

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal!

(#10) antim

antim
(kvázi-tag)

Na akkor már jöhetne végre a csúcs kategóriában a Mediapad X3!

(#11) janeszgol válasza .Szaki. (#5) üzenetére

janeszgol
(PH! addikt)

Pontosan. Sokat mondó a pár hírrel lejjebbi Telekomos tabletes hír a nulla hozzászólással. Olyan drágák a tabletek, hogy mi a f..enét mondjunk rá?

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#12) SX Wave válasza vlevi (#7) üzenetére

SX Wave
(fanatikus tag)

Én vettem egy Tab 10.1 (2016) 74 000,- FHD 2/16 ennyiért még reálisnak találom, de ezek az árak meg a konfigurációk még viccnek is rosszak.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani.5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > S8530 > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 / P9 lite > S7

(#13) *Mukeey*

*Mukeey*
(senior tag)

Ezek meg mik 2017ben??? :Y

Samsung Galaxy S7 Edge & Xiaomi Mi Max (Miui8)

(#14) .Szaki. válasza janeszgol (#11) üzenetére

.Szaki.
(senior tag)

Éreztem is a késztetést amikor láttam, hogy semmi érdeklődés nincs, hogy odaírom egyetlen hsz-nek azt amit most Te leírtál, de végül nem foglalkoztam vele. Az a baj, hogy vagy drágák a tabletek, amik meg olcsók, azok minősíthetetlenek, borzasztó kijelzővel. '13-ban még voltak jó ajánlatok, akár B brandben, akár A brandben, de hozták a kötelezőt. Most meg tulajdonképpen hasznavehetetlen borzalmakat akarnak rásózni az emberre ahhoz képest horror áron. Egy éve nem találok normális tabletet, pedig nincsenek extra igényeim.

Semmi sincs ingyen. A dobogóra az jut fel, aki megküzd érte.

(#15) iNfAntRy válasza .Szaki. (#14) üzenetére

iNfAntRy
(senior tag)

Én 2 éve 68000-ért vettem a Tab 4-em, amire szeretném használni, arra tökéletesen megfelelő. Viszont, aki munkára vagy bármilyen komolyabb műveletre használná (mondjuk az miért nem vesz laptopot?), annak jó sok pénzt kell kiadni egy jó tabletért.

Samsung Galaxy A3 (2017), Galaxy Tab 4

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.