Hirdetés

Aktív témák

  • GoldhandRent

    őstag

    válasz sipy888 #110 üzenetére

    Előre megjegyezném, hogy szemeket nyitok. Nekem nincs bajom azzal, hogy egy-egy telefon itt-ott hasonlít a másikra... Azzal már annál több, hogy ez az X10 egy - már milliószor leírtam - szar hardveres, túlárazott, nagyobb kijelzős REDMI 4 !!!44!444444!NÉÉÉGY!44
    Aki ezt nem látja be, az az igazi FANBOIIII, és megvetem.

    Ez az egész (a részemről) onnan indult, hogy... lentről idézem: "Valamelyik idióta elkezdte, hogy a xiaomi a ONE-ról kopizta a kör alakú kamerát..." ezt szeretném tisztázni. Formavilágban a két márkának köze nincs egymáshoz ( A hTC jobban lekerekíti a sarkokat, mint a xiaomi.)...Csak a részletekben van némi hasonlóság helyenként.

    & #96 Ez direktbe nektek:

    Ti aztán tényleg vakok vagytok....
    Írtam, hogy nem csak a képen egymás mellett lévőket kell összehasonlítani.. De gondolom a nagy "röhögés" közepette elsiklottál felette...
    Valamelyik idióta elkezdte, h a xiaomi a ONE-ról másolta a kör alakú kamerát... Kezdődjön a "ki kopizott kiről"... A Fanoboiiiii kedvéért.
    Ott van a kép, hogy a xiaomi már kétezer kibaszott tizenkettőben kör alakú kamerát használt... Akkor ki is másolt kiről ?! chhh
    Aztán: onnantól kezdve egymás alá raktam kronológia (időrendi, ha nem tudnád :P) sorrendben a MI (szászlóshajó) széria pár darabját... Közben becsúsztattam egy-egy redmi (alsóház) készüléket is. Ugyan így tettem a hTC ONE szériájával is, plusz beraktam egy desire-t. Ez miért kell ? hogy időrendben lássad mennyi különbség van az aktuális, és az előző telefonok között. Mennyit változott egyik a másikhoz képest. A dátumozás pedig azért van, hogy ha hasonlóságot vélsz felfedezni, akkor ne gyere azzal, h a hTC-nek hamarabb volt...Mert nem...Egy esetben sem...
    Egy-két telefon többször van összehasonlítva, meg van az oka... Csak rájössz.
    Az m9 például a Redmi 1 kameraformáját követte... "évekkel" később. A mi3 kamerahelyét utánozta a desire. Az E9 a Redmi Note-tól kölcsönözte az elhelyezkedést.. Az X9 követte a Desire kameramoduljának helyét, ami a Mi3-tól "koppintott". Vagy lehet, hogy direktbe a Mi Note-tól...
    Nem egy nagy rakétatudomány......

    Ha így se megy, mentetetlenek vagytok :U

    [ Szerkesztve ]

    -

Aktív témák