Hirdetés

2018. május 25., péntek

Gyorskeresés

(#51) sfefe

sfefe
(senior tag)

En megvárom a kijelzobe integrált ujjlenyomat olvasos verziót, az a samu gomb nem tetszik elol. 😃

(#52) Lami66 válasza tomboy0013 (#43) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

Akik cserélgetik, azoknak mindegy. A hosszú távra vásárlóknak nem mindegy, mert a ram-ot nem lehet bővíteni. Én 2-3 évre veszek telefont, ezért megnézem mit veszek. Amikor 3 évvel ezelőtt az előző telefonomat vettem 2 giga rammal, az akkor rengeteg volt...ááá annyi sose kell majd....aztán mostanában már lehetett érezni, hogy nem az igazi.
Pár hete vettem új telefont, a 6 giga ramosat választottam. Lehet, hogy elég lenne a 4 is, de az a +2 nekem nincs útban

[ Szerkesztve ]

(#53) b. válasza laleh (#32) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Ne is mond, asszony most ezzel nyaggat, hogy neki ilyen kell... ( halkan megjegyzem, 41 éves férfi létemre bevallom,szerintem is rohadtul jól néz ki, baromi szép telefon.( A PIROSSSS) :) :) )

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#54) Juliuska válasza b. (#53) üzenetére

Juliuska
(senior tag)

Melyik? A piros? ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#55) b. válasza Juliuska (#54) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Igen, arra gondoltam és válaszoltam a #32 ben tett megjegyzésre :) :K :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#56) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Egy ilyen készülék esetében az ember elgondolkodik hogy ha ez ennyi oénzért ezt tudja és megéri a gyártónak a Huawei logoval ellátott telók miért kerülnek a duplájába? Miért érdemes egy Honor készülék helyett egy Huawei-t venni?

LG V30

(#57) Juliuska válasza b. (#55) üzenetére

Juliuska
(senior tag)

Láttam, hogy mire válaszoltál, ép'p azért hecceltelek. Bocsi hogy egyáltalán szóba hoztam.

(#58) csorbajeno

csorbajeno
(senior tag)

Végre valaki talált hasznos funkciót az arcletapogatónak. Mert valjuk be, feloldáshoz elef érdekesen néz ki külső szemlélőnek...

(#59) americanidiot

americanidiot
(PH! addikt)

IPS :O

De legalább nem Pentile.

(#60) b. válasza Juliuska (#57) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

ja, fáradt vagyok nem esett le a smiley a végén , bocsi :R :R :DDD

(#61) gacsoi

gacsoi
(senior tag)

Rohadtúl szép !! :)

Huawei p10 : Huawei watch W1

(#62) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

Kamera púpp ide vagy oda, ha tokot teszünk rá kit zavar? Tok nélkül meg ki használja manapság a teloját?
Én azért megvárom mit mutat a sima honor széria mielőtt váltok. De jól néz ki, csak picit kisebb is lehetne. (5,7" már nekem jó lenne hasonló akkuval)

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#63) p2pp

p2pp
(senior tag)

DLNA támogatás nincs = Kuka
Ez annyira már, mint az NFC számomra.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L09 Mocha Brown C432 8.0.0.131 Single Sim Telekom teló/Telenor sim

(#64) Teo.

Teo.
(tag)

3,5 jack ? Pacsi !

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note 4 ThinkPadT500

(#65) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Ez a privacy control jo dolog, regebben volt naluk ez ujjlenyomattal is ha jol emlekszem. Full alapnak kellene lennie minden mobilnal, hogy ha valaki csak meg akarja nezni a mobilt akkor legyen egy masik ujjlenyomatra aktivalodo kulon, kvazi guest profil.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ▶️ Vas: pici.tk/e

(#66) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Akku nem rossz. Ha Sztereó hangszóró és OiS lesz még benne,akkor egy fullos cucc. Ha nem,akkor ez is csak egy a sok közül.

Norsk kriger

(#67) zsolt320i

zsolt320i
(senior tag)

Nekem bejon a telefon, es ami szamomra fontos, elol van az ujlenyomat olvaso. Egyeduli problema vele hogy hatalmas ki hasznal ilyen hatalmas telefont, gorillak? Miert bem csinalajk 5,5jijelzovel es max 147 mm magasra?

(#68) ricsi8800gt

ricsi8800gt
(PH! addikt)

Nagyon jók ezek az árak
meg persze szép is a teló nagyon.Lehet nem lesz Mate 10 pro inkább Honorka

(#69) Herreløse válasza ricsi8800gt (#68) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Ja,jó árak...ott.
Itt még 27%áfa-t és artisjus-t add hozzá,ja és a bolt hasznát. A legolcsóbb is 160 ezer ft lesz.
A legdrágább variáns meg 200 körül fog nyitni szerintem

[ Szerkesztve ]

Norsk kriger

(#70) ricsi8800gt válasza Herreløse (#69) üzenetére

ricsi8800gt
(PH! addikt)

Jaaa,akkor lehet Mate10 Pro lesz majd

(#71) Herreløse válasza ricsi8800gt (#70) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Lehet,hogy még keveset is mondtam.
:)

Norsk kriger

(#72) Mans20 válasza Herreløse (#66) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

OIS-t ebből is kisajnálták.

(#73) p2pp válasza Tapsi75 (#46) üzenetére

p2pp
(senior tag)

A 157 tényleg nagy.
Ráadásul ez a távirányító méret sosem jött be.
Talán majd a P11 tavasszra. Meglátjuk.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L09 Mocha Brown C432 8.0.0.131 Single Sim Telekom teló/Telenor sim

(#74) pusszycat válasza zsolt320i (#67) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ha ez valamelyest megnyugtat,a barátnőm szerint, a nagyot könnyű megszokni. :DDD

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#75) zsolt320i válasza pusszycat (#74) üzenetére

zsolt320i
(senior tag)

:C :R

(#76) swarb1 válasza Herreløse (#66) üzenetére

swarb1
(kvázi-tag)

Fullosnak ott a Mate 10 Pro egy kissé drágábban!

(#77) Herreløse válasza Mans20 (#72) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Gondoltam.

swarb1: akkor ez minek,ha az csak egy kicsit drágább?

[ Szerkesztve ]

Norsk kriger

(#78) BladePocok

BladePocok
(tag)

A Kirin 970 proci ha párhuzamot kéne húzni akkor Snapdragon szériából melyik modellhez hasonlítható?

UI: Most olvasom , ennek így lehet hinni ? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#79) Matada2.3 válasza BladePocok (#78) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

835-tel lehet párhuzamot vonni. Végre a Kirin is normális GPU-t használ, szóval minden adott a rivalizáláshoz.

Finn the human

(#80) BladePocok válasza Matada2.3 (#79) üzenetére

BladePocok
(tag)

És ilyen árszegmensbe ilyen szintű processzort hogy sikerült összehozni? Más gyártóknál direkt ezen az alkatrészen(is) spórolnak.

[ Szerkesztve ]

(#81) RetepNyaraB

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Gondoljátok már át a magyar árát majd, mikor bejön a zországba!
NEM a kínaiból kell kiindulni; arra akkor is jön áfa ÉS vám, ha direkte onnan rendeled (és megfogják a határon).
Itthon, szolgáltatónál laza 160k lesz alsó hangon a standard verzió!
Persze jó gép, de a Kánaán még tuti odébb van :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#82) Matada2.3 válasza BladePocok (#80) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Ez a Honor külölegessége, ami mögött a logikát én sem tudom pontosan. Talán a pr megér nekik ennyit, hogy minél többen ismerjék a brandet.

Finn the human

(#83) pusszycat válasza Matada2.3 (#82) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ezt hívják szakszóval beetetésnek. :K

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#84) Juliuska válasza pusszycat (#83) üzenetére

Juliuska
(senior tag)

A helyes terminus technikus erre a kifejezésre, nem a kösönségkábítás volna? ("píjár" :D )

(#85) garrotter

garrotter
(tag)

Tetszik. Lehetne a következő telefonom. Remélem, hogy dual active, ha már csúcs teló (és a 8 is active).

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#86) pusszycat válasza garrotter (#85) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Fehér holló. :K

Juliuska :Egykutya. :K

(#87) Gibo

Gibo
(fanatikus tag)

Jézusom...Yao megeröszakolja az angol nyelvet.....Miért nem kerestek valakit aki normálisan beszél angolul...vagy legalább nem beszédhibás...
A biciklis mutatvány alatt még azt gondoltam, hoyg mi a fenét keresnek ezek itt, miért nem ink´bb az eladásokról beszél vki...de most már visszasírom a két srácot :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge

(#88) Gibo

Gibo
(fanatikus tag)

Ès dual active :C :C :C :C Már ha jól értettem amit ott a színpadon hablatyol :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge

(#89) Mans20 válasza Gibo (#88) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

500 euro lesz a telefon, utána mutatja melyik országokban kapható majd. Lehet nálunk nem lesz, mert a mi zászlónk nincs ott. [link]

(#90) ghiottone válasza Mans20 (#89) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Nem tudom hol, de azt láttam én is, hogy nálunk nem hozzák be, de amazonról simán meg lhet venni, szóval annyira nem zavar ez a része. Amúgy kár, hogy nincs ois és ip67 - bár akkor ki venne Mate 10 pro-t?

Eladó moto X4 4/64: https://goo.gl/uZhBFL

(#91) Gibo válasza Mans20 (#89) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Tuti nem hozzák..egyenlöre. Viszont a hihonor.com/de-röl simán lehet rendelni. Van több cég is, akik arra álltak be, hoyg lehet náluk "bérelni" német címet, és ök intézi ka szállítást haza. Nekem pl a LogoIx-nél van regisztrációm, csak akkor kell fizetni, ha tényleg érkezik csomag, és akkor is elég baráti összegeket.

[ Szerkesztve ]

(#92) ghiottone válasza Gibo (#91) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

német amazonról 39 euró felett nincs postaköltség hozzánk, csak figyelni kell, hogy az amazon legyen az eladó is.

Eladó moto X4 4/64: https://goo.gl/uZhBFL

(#93) Gibo válasza ghiottone (#92) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

ezt jó tudni :) :R

(#94) Mans20 válasza Gibo (#91) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

Aki részletre venné annak hiába rendelhető kintről. Na meg a garancia..

(#95) Gibo válasza Mans20 (#94) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Garancia egy németországban vásárolt termékre...Ebben nem sok kockázatot látok..Elromlik viszsaküldöd. De még az is lehet, hogy a magyarországi hivatalos Honor szervíz is rendelkezésre áll. Nekem anno a Honor7-nél segítettetk, pedig én is németországban vettem a Honor webshopból (igaz online rá tudták küldeni a szükséges frissítést, szóval fizikailag nem kellett bevinni a szervízbe).

[ Szerkesztve ]

(#96) a.t.t.i.

a.t.t.i.
(senior tag)

azért az 500euros ár messze van a beharangozott 108000 ft-tól :(

(#97) ADAM1337 válasza a.t.t.i. (#96) üzenetére

ADAM1337
(PH! nagyúr)

Túl sokat vágtak belőle, így annyira nem kívánatos.
Amoled-ips
ip67 helyett elvileg ip53 de ezt nem láttam megerősítve.
Ois nincs se leica lencse.

Egyedül az előlapi ujjlenyomat olvasó ami tetszik, de már oled/amoled után nem ips-eznék.

cars1dA

(#98) Mans20 válasza ADAM1337 (#97) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

Kevesebben vennék ezt , ha nem vágták volna ennyire. P10-nél is ráírták, hogy leica, aztán olyan képeket csinál, mint egy középkategóriás telefon. Nem jobb a Honor 9-nél.

(#99) Gibo válasza a.t.t.i. (#96) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Ha jól emlékszem az a kínai ár volt. Arra még rárakódnak az EU-s terhek..Meg tuti hoyg valamivel a nyereség is nagyobb mint a kínai eszközökön :DDD

(#100) a.t.t.i. válasza Gibo (#99) üzenetére

a.t.t.i.
(senior tag)

Jó lenne Gearbestről pl kínai áron vásárolni,európai raktárból...De még nincs fent.
Sajnos 160ért nem fogom megvenni,lehet akkor mate 10 lite lesz a kiszelelt!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.