Hirdetés

2018. november 20., kedd

Gyorskeresés

(#51) sfefe

sfefe
(senior tag)

En megvárom a kijelzobe integrált ujjlenyomat olvasos verziót, az a samu gomb nem tetszik elol. 😃

(#52) Lami66 válasza tomboy0013 (#43) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

Akik cserélgetik, azoknak mindegy. A hosszú távra vásárlóknak nem mindegy, mert a ram-ot nem lehet bővíteni. Én 2-3 évre veszek telefont, ezért megnézem mit veszek. Amikor 3 évvel ezelőtt az előző telefonomat vettem 2 giga rammal, az akkor rengeteg volt...ááá annyi sose kell majd....aztán mostanában már lehetett érezni, hogy nem az igazi.
Pár hete vettem új telefont, a 6 giga ramosat választottam. Lehet, hogy elég lenne a 4 is, de az a +2 nekem nincs útban

[ Szerkesztve ]

(#53) b. válasza laleh (#32) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Ne is mond, asszony most ezzel nyaggat, hogy neki ilyen kell... ( halkan megjegyzem, 41 éves férfi létemre bevallom,szerintem is rohadtul jól néz ki, baromi szép telefon.( A PIROSSSS) :) :) )

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#54) Juliuska válasza b. (#53) üzenetére

Juliuska
(senior tag)

Melyik? A piros? ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#55) b. válasza Juliuska (#54) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Igen, arra gondoltam és válaszoltam a #32 ben tett megjegyzésre :) :K :K

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#56) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

Egy ilyen készülék esetében az ember elgondolkodik hogy ha ez ennyi oénzért ezt tudja és megéri a gyártónak a Huawei logoval ellátott telók miért kerülnek a duplájába? Miért érdemes egy Honor készülék helyett egy Huawei-t venni?

LG V30

(#57) Juliuska válasza b. (#55) üzenetére

Juliuska
(senior tag)

Láttam, hogy mire válaszoltál, ép'p azért hecceltelek. Bocsi hogy egyáltalán szóba hoztam.

(#58) csorbajeno

csorbajeno
(őstag)

Végre valaki talált hasznos funkciót az arcletapogatónak. Mert valjuk be, feloldáshoz elef érdekesen néz ki külső szemlélőnek...

(#59) americanidiot

americanidiot
(PH! addikt)

IPS :O

De legalább nem Pentile.

(#60) b. válasza Juliuska (#57) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

ja, fáradt vagyok nem esett le a smiley a végén , bocsi :R :R :DDD

(#61) gacsoi

gacsoi
(senior tag)

Rohadtúl szép !! :)

Huawei p10 : Huawei watch W1

(#62) 7Heads Drago

7Heads Drago
(PH! addikt)

Kamera púpp ide vagy oda, ha tokot teszünk rá kit zavar? Tok nélkül meg ki használja manapság a teloját?
Én azért megvárom mit mutat a sima honor széria mielőtt váltok. De jól néz ki, csak picit kisebb is lehetne. (5,7" már nekem jó lenne hasonló akkuval)

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#63) p2pp

p2pp
(senior tag)

DLNA támogatás nincs = Kuka
Ez annyira már, mint az NFC számomra.

Huawei P20 Pro CLT-L29 C432 157

(#64) Teo.

Teo.
(tag)

3,5 jack ? Pacsi !

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5 ThinkPadT500

(#65) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Ez a privacy control jo dolog, regebben volt naluk ez ujjlenyomattal is ha jol emlekszem. Full alapnak kellene lennie minden mobilnal, hogy ha valaki csak meg akarja nezni a mobilt akkor legyen egy masik ujjlenyomatra aktivalodo kulon, kvazi guest profil.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#66) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Akku nem rossz. Ha Sztereó hangszóró és OiS lesz még benne,akkor egy fullos cucc. Ha nem,akkor ez is csak egy a sok közül.

"...Aki fogad,az veszít...Én pedig nyerni szeretek.A fogadás balekoknak való..."

(#67) zsolt320i

zsolt320i
(senior tag)

Nekem bejon a telefon, es ami szamomra fontos, elol van az ujlenyomat olvaso. Egyeduli problema vele hogy hatalmas ki hasznal ilyen hatalmas telefont, gorillak? Miert bem csinalajk 5,5jijelzovel es max 147 mm magasra?

(#68) ricsi8800gt

ricsi8800gt
(PH! addikt)

Nagyon jók ezek az árak
meg persze szép is a teló nagyon.Lehet nem lesz Mate 10 pro inkább Honorka

(#69) Herreløse válasza ricsi8800gt (#68) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Ja,jó árak...ott.
Itt még 27%áfa-t és artisjus-t add hozzá,ja és a bolt hasznát. A legolcsóbb is 160 ezer ft lesz.
A legdrágább variáns meg 200 körül fog nyitni szerintem

[ Szerkesztve ]

"...Aki fogad,az veszít...Én pedig nyerni szeretek.A fogadás balekoknak való..."

(#70) ricsi8800gt válasza Herreløse (#69) üzenetére

ricsi8800gt
(PH! addikt)

Jaaa,akkor lehet Mate10 Pro lesz majd

(#71) Herreløse válasza ricsi8800gt (#70) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Lehet,hogy még keveset is mondtam.
:)

(#72) Mans20 válasza Herreløse (#66) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

OIS-t ebből is kisajnálták.

(#73) p2pp válasza Tapsi75 (#46) üzenetére

p2pp
(senior tag)

A 157 tényleg nagy.
Ráadásul ez a távirányító méret sosem jött be.
Talán majd a P11 tavasszra. Meglátjuk.

Huawei P20 Pro CLT-L29 C432 157

(#74) pusszycat válasza zsolt320i (#67) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ha ez valamelyest megnyugtat,a barátnőm szerint, a nagyot könnyű megszokni. :DDD

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#75) zsolt320i válasza pusszycat (#74) üzenetére

zsolt320i
(senior tag)

:C :R

(#76) swarb1 válasza Herreløse (#66) üzenetére

swarb1
(kvázi-tag)

Fullosnak ott a Mate 10 Pro egy kissé drágábban!

(#77) Herreløse válasza Mans20 (#72) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Gondoltam.

swarb1: akkor ez minek,ha az csak egy kicsit drágább?

[ Szerkesztve ]

(#78) BladePocok

BladePocok
(tag)

A Kirin 970 proci ha párhuzamot kéne húzni akkor Snapdragon szériából melyik modellhez hasonlítható?

UI: Most olvasom , ennek így lehet hinni ? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#79) Matada2.3 válasza BladePocok (#78) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

835-tel lehet párhuzamot vonni. Végre a Kirin is normális GPU-t használ, szóval minden adott a rivalizáláshoz.

Finn the human --> S8

(#80) BladePocok válasza Matada2.3 (#79) üzenetére

BladePocok
(tag)

És ilyen árszegmensbe ilyen szintű processzort hogy sikerült összehozni? Más gyártóknál direkt ezen az alkatrészen(is) spórolnak.

[ Szerkesztve ]

(#81) RetepNyaraB

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

Gondoljátok már át a magyar árát majd, mikor bejön a zországba!
NEM a kínaiból kell kiindulni; arra akkor is jön áfa ÉS vám, ha direkte onnan rendeled (és megfogják a határon).
Itthon, szolgáltatónál laza 160k lesz alsó hangon a standard verzió!
Persze jó gép, de a Kánaán még tuti odébb van :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#82) Matada2.3 válasza BladePocok (#80) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Ez a Honor külölegessége, ami mögött a logikát én sem tudom pontosan. Talán a pr megér nekik ennyit, hogy minél többen ismerjék a brandet.

Finn the human --> S8

(#83) pusszycat válasza Matada2.3 (#82) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Ezt hívják szakszóval beetetésnek. :K

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#84) Juliuska válasza pusszycat (#83) üzenetére

Juliuska
(senior tag)

A helyes terminus technikus erre a kifejezésre, nem a kösönségkábítás volna? ("píjár" :D )

(#85) garrotter

garrotter
(tag)

Tetszik. Lehetne a következő telefonom. Remélem, hogy dual active, ha már csúcs teló (és a 8 is active).

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#86) pusszycat válasza garrotter (#85) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Fehér holló. :K

Juliuska :Egykutya. :K

(#87) Gibo

Gibo
(fanatikus tag)

Jézusom...Yao megeröszakolja az angol nyelvet.....Miért nem kerestek valakit aki normálisan beszél angolul...vagy legalább nem beszédhibás...
A biciklis mutatvány alatt még azt gondoltam, hoyg mi a fenét keresnek ezek itt, miért nem ink´bb az eladásokról beszél vki...de most már visszasírom a két srácot :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge

(#88) Gibo

Gibo
(fanatikus tag)

Ès dual active :C :C :C :C Már ha jól értettem amit ott a színpadon hablatyol :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge

(#89) Mans20 válasza Gibo (#88) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

500 euro lesz a telefon, utána mutatja melyik országokban kapható majd. Lehet nálunk nem lesz, mert a mi zászlónk nincs ott. [link]

(#90) ghiottone válasza Mans20 (#89) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Nem tudom hol, de azt láttam én is, hogy nálunk nem hozzák be, de amazonról simán meg lhet venni, szóval annyira nem zavar ez a része. Amúgy kár, hogy nincs ois és ip67 - bár akkor ki venne Mate 10 pro-t?

Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#91) Gibo válasza Mans20 (#89) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Tuti nem hozzák..egyenlöre. Viszont a hihonor.com/de-röl simán lehet rendelni. Van több cég is, akik arra álltak be, hoyg lehet náluk "bérelni" német címet, és ök intézi ka szállítást haza. Nekem pl a LogoIx-nél van regisztrációm, csak akkor kell fizetni, ha tényleg érkezik csomag, és akkor is elég baráti összegeket.

[ Szerkesztve ]

(#92) ghiottone válasza Gibo (#91) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

német amazonról 39 euró felett nincs postaköltség hozzánk, csak figyelni kell, hogy az amazon legyen az eladó is.

Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#93) Gibo válasza ghiottone (#92) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

ezt jó tudni :) :R

(#94) Mans20 válasza Gibo (#91) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

Aki részletre venné annak hiába rendelhető kintről. Na meg a garancia..

(#95) Gibo válasza Mans20 (#94) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Garancia egy németországban vásárolt termékre...Ebben nem sok kockázatot látok..Elromlik viszsaküldöd. De még az is lehet, hogy a magyarországi hivatalos Honor szervíz is rendelkezésre áll. Nekem anno a Honor7-nél segítettetk, pedig én is németországban vettem a Honor webshopból (igaz online rá tudták küldeni a szükséges frissítést, szóval fizikailag nem kellett bevinni a szervízbe).

[ Szerkesztve ]

(#96) a.t.t.i.

a.t.t.i.
(senior tag)

azért az 500euros ár messze van a beharangozott 108000 ft-tól :(

(#97) ADAM1337 válasza a.t.t.i. (#96) üzenetére

ADAM1337
(PH! nagyúr)

Túl sokat vágtak belőle, így annyira nem kívánatos.
Amoled-ips
ip67 helyett elvileg ip53 de ezt nem láttam megerősítve.
Ois nincs se leica lencse.

Egyedül az előlapi ujjlenyomat olvasó ami tetszik, de már oled/amoled után nem ips-eznék.

cars1dA

(#98) Mans20 válasza ADAM1337 (#97) üzenetére

Mans20
(PH! addikt)

Kevesebben vennék ezt , ha nem vágták volna ennyire. P10-nél is ráírták, hogy leica, aztán olyan képeket csinál, mint egy középkategóriás telefon. Nem jobb a Honor 9-nél.

(#99) Gibo válasza a.t.t.i. (#96) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Ha jól emlékszem az a kínai ár volt. Arra még rárakódnak az EU-s terhek..Meg tuti hoyg valamivel a nyereség is nagyobb mint a kínai eszközökön :DDD

(#100) a.t.t.i. válasza Gibo (#99) üzenetére

a.t.t.i.
(senior tag)

Jó lenne Gearbestről pl kínai áron vásárolni,európai raktárból...De még nincs fent.
Sajnos 160ért nem fogom megvenni,lehet akkor mate 10 lite lesz a kiszelelt!

(#101) Gibo válasza a.t.t.i. (#100) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Esetleg spemallon nézd majd meg, ök alapból kínálnak EU-s opciót. Mate 10 lite helyett viszont lehet jobban megéri a Honor7x, azt most a hihonor.com/de-n 250€-ért meg lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#102) Vesporigo

Vesporigo
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Ez az 5,99"-os kijelző nekem már túlságosan nagynak tűnik. A Honor 8 bőven elég nekem jelenleg.

(#103) a.t.t.i. válasza Gibo (#101) üzenetére

a.t.t.i.
(senior tag)

Spemall-t nézem,de nem tudom kiválasztani melyik raktárból jöjjön..
Szerinted miért rosszabb a mate 10 lite mint a Honor 7x?

(#104) Gibo válasza a.t.t.i. (#103) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Mert amennyire láttam kb ugyanaz a kettő, viszont a Honor most olcsóbb..szimplán ennyi :)

(#105) a.t.t.i. válasza Gibo (#104) üzenetére

a.t.t.i.
(senior tag)

Közben megnéztem egy mate 10 lite-ot,és megvettem mert teljesen elég.

(#106) Gibo válasza a.t.t.i. (#105) üzenetére

Gibo
(fanatikus tag)

Remélem beválik! :)

(#107) Juliuska válasza Vesporigo (#102) üzenetére

Juliuska
(senior tag)

Fog ez változni, de addig is a Honor 8-ban sem fogsz csalódni egyetlen pillanatra sem.

(#108) koxminator

koxminator
(senior tag)

Azt nem tudjátok, hogy az FM rádióról volt szó, mármint hogy van benne? Megnéztem pár nagyobb oldalt, hol azt írják van benne, hol azt, hogy nincs. Szóval semmi biztos egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#109) zebra005

zebra005
(újonc)

Én 140-ért rendeltem 6/128 gigás,magyar menüs és egyelőre megvagyok vele elégedve

(#110) Helltak válasza zebra005 (#109) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Kamera, üzemidő milyen?
Én is rendeltem egyet, a héten meg is jön elvileg (mobilcorner 145e Ft).

Note 9 Blue & Pocophone F1

(#111) koxminator válasza Helltak (#110) üzenetére

koxminator
(senior tag)

Gyertek át ebbe a topikba, itt már egy ideje tárgyaljuk a tapasztalatokat, amíg nincs teszt, addig ott gyülekezünk. :K

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#112) haliho11

haliho11
(újonc)

Sziasztok!

Honor 9 és a honor v10 között dilemmázok(mindkettőből a 6/128as verzió). Érdemes a v10 megvenni annyival többért?
Mi az amiben többet tud és hozza is gyakorlatban?
Előre is köszönöm a válaszokat:)
Szép napot

[ Szerkesztve ]

(#113) Anonymus95 válasza haliho11 (#112) üzenetére

Anonymus95
(senior tag)

Szia!
Én is el között a két telefon között gondolkodtam végül a Honor V10 mellett döntöttem az újabb processzor és mesterséges intelligencia valamint a nagyobb akkumulátor miatt.
Ha 135 körülbelül be tudsz szerezni egy V10 ét, akkor jó társad lesz! Egyébként a Honor 9 et is teljes szívből tudom ajánlani. (Van a családban)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.