Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz papelado #22 üzenetére

    "Még mindig nem néztrél exifet ... "
    Néztem én, csak a céges gépemen lévő FastStone Image Viewer - úgy tűnik - nem igazán képes kezelni a "AI" által manipulált képet. Értsd: normál képnél mutat "exposure time"-ot, "night mode" esetén sajnos nem.

    "... mutass másik készüléket amelyen bemozdulás nélkül megtartasz kézből akár 1 secet is nemhogy 3at!!!"
    Nem tudok, mert ilyen nincs. Gyk. ezt írtam a #11-ben. Egyébként a P20 Pro sem ilyen, különben ezen képen nem csak egy-két járókelő "húzna csíkot", hanem mind, úgy, hogy közben az épület, a kirakatok, a felíratok - magyarán minden statikus elem - tűéles maradna. Vagyis - szerintem - a Huawei nem találta föl a szuper stabilizátort, csupán a több másodperces "záridő" alatt készített több fénykép felhasználásával készít egy - egyébként igen jó, de kisebb méretű (!) - képet.

    " ... ne erőltesd tovább semmi értelme.Fogadd el ,hogy nem jól tudtál valamit ki lettél javítva ... "
    Én nem erőltetek semmit, csupán azt állítottam, hogy a több másodperces záridő nem lehet valós, hiába mutatja esetleg azt az Exif.

    Egyébként, úgy látom, hogy te sem vágod igazán, mi a trükk (mert van benne valami, ez biztos) a "night mode"-ban, csak nagy arccal leoltasz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák