Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    (#19) Tyrel: Az nv abból a szempontból jól csinálja, hogy nem lép vissza, mint történt pl az R600 idejében. Meghagyja legalább az előző generáció teljesítményét, miközben új irányok kihasználására teremt lehetőséget. Szerintem a sávszélesség az aggasztóbb kérdés, nem a VRAM mennyisége.

    (#28) Sárkányvölgy: Kétségtelen, hogy a Crysis 3 nagyon szép lett, annak valami demójában mutogattak valami hiper-szuper tükröződést, meg global illut, de játék közben nem figyeltem. :)

    (#33) Tyrel: Igaz, jön az Intel, de nem igazán tudjuk merre tartanak majd. Én azt sem hagynám figyelmen kívül, hogy az AMD a konzolszállító, ha oda nem kerül be (PS5-be mondjuk), akkor max extra fícsörök lesznek, néhány játékban, a fejlesztők nem fognak vele komolyabban foglalkozni. No és azt sem tudjuk, hogy Koduri nélkül, az AMD-nél mire mennek. Nekem egy kicsit gyanús ez a csend. VEGA 10-en kívül nem jött semmi abból a GPU családból, a 20 jön majd valamikor, de az nem kifejezetten játékosoknak, a 10 tervezésének befejezése óta pedig nagyon-nagyon sok idő eltelt.

    (#36) - = Zk = -: "A Gamescomon bemutatott Infiltration című élő demóban egyetlen Turing alapú GPU stabil 60 fps mellett renderelt 4K felbontásban, szóval fog ez menni. Mellesleg Huang szerint 78 fps-nél járt a számláló,"
    Hát az nem olyan sok. Egy RX580-on 2560*1440-es felbontáson 31-48 között mocorog. Most futtattam le. Annyi, hogy nincs TAA. Ha meg a 1080Ti csak 30-at tud akkor ott valami sumákság van.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák