Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz hegedus001 #39 üzenetére

    Van egy Mi band 4-em. Csináltam hozzá Xiaomi fiókot anno a weboldalon, amihez ugye kaptam egy azonosító számot. Aztán azzal szépen bejelentkeztem a MiFit appba, nem szólt semmit. Na most nemrég ezzel az azonosítóval (vagy akár email címmel) nem bírtam bejelentkezni a Xiaomi Home appba, mert azt mondja nincs ilyen falhasználó. Miután a weboldalon sem tudtam bejelentkezni (jelszó emlékeztetőt sem tudtam kérni) az elvileg meglévő Xiaomi accountommal, megpróbáltam, és tudtam újat csinálni ugyanazzal az email címmel, amivel régen is. Mindezt úgy, hogy megvan a visszaigazoló email az egykori régi regisztrációmról. Érdekes, a MiFit gond nélkül bejelentkezik automatikusan a régi regisztrációmmal. Akkor most mi van? Van valami régiós megkülönböztetés? A weboldalon semmi erre utalót nem látok sem most, sem régen nem tűnt fel ilyen. :F Szóval lehet nekem olcsóbb, de én a mostani S9-emet is Samsungra fogom váltani, jó eséllyel S20 FE lesz belőle. Aztán abba bejelentkezek, és örülök, mert a jegyzeteimtől kezdve a Samsung Passig minden átköltözik az új telóra, jó eséllyel hiba nélkül. A OneUI meg szerintem egy nagyon király felület. Előtte az Asus féle ZenUI-t használtam ZF2-vel, azt is imádtam.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák