Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz Plazmacucci #27 üzenetére

    Aha. Nekem utoljára a Oneplus One legelső készülékét kellett szervízelni, de azt is az én hibámból. A szar kínai telefonjaim (meg a családban levők) sosem mentek tönkre (gyorsan összeszámolva kb 12db-nál tartunk), úgyhogy pont nem érdekel a garanciális ügyintézés. magyar honlap? Te azt olvasgatod? Hát jó. Emailben fél nap alatt felveszi velem a kapcsolatot a Oneplus (nem 3 nap). Igaz angol, de könyörgöm, azért az már vérciki, ha minimális idegennyelvet sem tudsz. Beviheted a boltba? Ez előny? Tudtommal a szar kínai márkák közül nem egynek van olyan lehetősége, hogy 1cm-ert sem kell gyalogolnod, és elkerül a telefon a szervízbe, majd kb 5 nap múlva vissza is jön javítva, szintén futár által. Köszi, de a bevihetem Samsung szervízbe nekem pl így egy igen elmaradott gyenge opció.
    Amúgy ha már mennyire jó a magyar támogatás. Eddig összesen 2 telefonom ment tönkre. Abból a már említett Oneplus One, ami az én hibámból ment tönkre a rommolás közben. Amit nem mellesleg ennek ellenére a Oneplus ingyen újra cserélte(!). Ezt csináld meg egy Samsung szervízben...A másik ami tönkrement, az pedig LG termék. Több mint 1 hetet vártam rá, pedig aztán magyar márkaszervíz, magyar support.

    Szal nyugodtan szarozhatod a kínai telókat, de az általad felsorolt előnyök egy része már inkább vérciki (begyalogolhatok boltba...), magyar nyelv megléte (ezt inkább hagyjuk. Lassan már élni nem lehet, ha csak magyar nyelvet ismered, de ha neked ez a lételemed, akkor hajrá). A magyar nyelvű weboldalak olvasgatásának lehetősége meg vicc kategória, már bocs. jah és plusz szoftveres garancia? Itt arra gonodolsz, hogy ha behülyül a készüléked, akkor a szoftveres garancia keretein belül, újraírják a szoftvert a készüléken? Ugye ez csak vicc előnynek mondani? Ha meg a software update-re gondolsz, akkor rossz helyen kopogtatsz, mert a hőn gyűlölt Xiaomi ebben eléggé toppon van éppenséggel

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák