Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz Graphics #19 üzenetére

    Az én telefonomban egy helio x25 van. Fogalmam sincs, hogy milyen idős a soc, a telefont 2 éve vettem újonnan, mert antutban alig kapott kevesebb pontot, mint az előző samu note 5 telefonom. 3 nap után eldöntöttem, hogy eladom a fr@ncba, csak közben kiesett a kezemből, és az egyik sarkán tok ide, vagy oda, berepedt a kijelző. Szóval maradt. A tűz forró készüléket imádom, télen kikapcsolt kijelzővel is melegíti a golyóimat, sot elérte újkorában az akár 3 órát is, de ez feltornázható egy picit, ha reseteled a telefont. Ma már 30%-os akku töltöttségnél lehet használni visszaszámlálóként, mert ha valami beragadt, akkor biztos lehetek benne, hogy egy percen belül ki is kapcsol a telefon. Arról ne is beszéljünk, hogy 68%-nál leáll a töltés is, ha be van ragadva valami program, szóval csak kikapcsolt állapotban tudom feltölteni 100%-ra. Lényeg, hogy nem tudom, hogy az mtk, vagy az elephone a ludas, az én soc-om akár kenyérpirítónak is használható lenne, pedig nem játszom 3D-s játékokkal, akár a nova launcher, vagy a chrome is képes erre. Mindezt úgy, hogy hasonló antutu pontszám mellett (~120k) a samu exynos procija akkoriban érzetre köröket vert erre a sz@rra. (elephone s8) Mind e mellett akkor cserélem le ezt a telefont, amikor már nem tudom bekapcsolni sem. Azóta túlélt az egy autóbalesetet, amikor nekiverődött a csomagtartóban lévő nyitott kistáskámból a hátsó ülés fém hátsó részénének. A kijelző most már teljesen pókhálós, és végtelen sok szellemérintést érzékel, szóval bocsi, ha vannak a hsz-eimben hülyeségek, de a család miatt már nincs felesleges pénzem még egy középkategóriás telefonra sem. Egy biztos, mtk-t soha többé, mert ez akkor a csúcs volt náluk.
    Továbbá van egy Nokia 2-m, qualcom SD 212-vel, amit az ellenségemnek sem kívánok, és volt egy huawei y6(2018)-am is. Na ezek pont arra jók, hogy bebizonyítsák, hogy az állítólagos "okos" telefonok még telefonálásra is alkalmatlanok, mert egy bejövő hívást sem fogsz tudni felvenni, mert a soc épp valami mással van elfoglalva.

    [ Szerkesztve ]

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák