Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nehezelfeled

    csendes újonc

    Mondhatni Xiaomi fán lettem az elmúlt években...
    Redmi Note 4 3/32 Global után Redmi Note 4 4/64 Global van, a feleségemnek Redmi 4A Global, Xiaomi Router, Mi Band 2, Amazfit Bip, Amazfit Pace, Xiaomi 4.1 Bluetooth headset, Mi Air Purifier... Ezek vannak itthon, ismeröseimnek nagyon sok cuccot vettünk...
    Persze, nem tökéletes készülékek, viszont az ár-érték arány verhetetlen, föleg ha az ember türelmes és kitartóan keres... Pár példa... Amazfit Bip 46 USD, Amazfit Pace 83 USD, Redmi Note 4 3/32 Global 121 USD, Redmi 4A Global 84 USD (1 éve)
    A Redmi Note 4 brutális telefon, (középvezetőként dolgozók eladásban egy multinál) a kollégáim 12 órától keresik a töltőket az almás telefonokkal, én abban az időben 70-75% bán vagyok pedig rengeteget telefonálok, céges e-mail + 3 saját e-mail cím, wifi és adatforgalom +Bluetooth bekapcsolva 24 böl 24et... De még nem sikerült reggel 6 óra 20 tol este 10 ig lemeritenem...
    Amazfit Pace okosóra... 4 napig bírja 1 töltéssel, napi 350-400 értesítés (hívások, e-mail, Whatsapp) állandó pulzusmérés... Nekem tökéletes...
    A feleségemnek az Amazfit Bip úgy 23-27 napot birja...
    A Xiaomi Router meg tökéletes, jó a mindkét szinten a lakásban, nem szakadozik, a Miwifi appal meg mindent tudok kezelni...

    A következő telefonom Redmi Note 5 vagy Mi note 2 (270 USD Eu raktárból a Mi Note 2 4/64 Vagy 330 USD a 6/128 ugyancsak EU raktárból...) Egyelőre nyerőbb a Redmi Note 5 mert van B20 a Mi Note 2 Nek meg nincs...

Új hozzászólás Aktív témák