Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Cilindrik #23 üzenetére

    ez természetesen így van, kevesebben ismeri a nexust az embereknek, pillanatig sem vitatom és még egy ideig ez így lesz, noha erőteljesen nő az imserettség, főleg a régi n7 és az n4 sikere miatt, az új n7 és n5 pedig tovább fogja látványosan növelni a felhasználók táborát. megállíthatatlan folyamat, nagyon jól csinálja a google. meg az os és a készülékek is önmagukért beszélnek, az egész csomag valóban jó, és időtálló.

    mindennek van előnye és hátránya. a gyártói ui-nak support szempontjából gyakorlatilag csak hátránya van, előnye az ég világon semmi (szívnak is vele rendesen, mert 22-es csapdájában vannak vele), szerintem ez elvitathatatlan. de ha az eye-candy a fontos, akkor azt kell megvenni, nem látok én itt bajt, kinek mi. a nexus hátránya meg az esetleges és idővel fellépő hardver gyengeség vagy hiányosság (lásd, n5-nél lesz csak nagy valószínűség szerint 32gb háttér), a konkurencia erősebbet, jobbat tud, ám jóval drágábban.
    volt régen htc-m, szerettem nagyon a sense-t, most is jónak tartom, talán a legjobbnak is ha nem stock-ról van szó, de már évek óta nem hiányzik egy pillanatig sem, sőt, ma már felesleges bloatware-nek tartom, csak a telefont fogja vissza és memóriát zabál (ahogy az összes többi ui is). szóval elmúlt, de akkor valóban jó volt, mert a stock os tényleg borzalmas volt helyenként. ics-sel ez azonban gyökeresen megváltozott.

    24:
    kinőttem én már az óvodát nagyon régen. nem diákhitelből veszem a dolgaim vagy részletre és nem anyuéknál lakom. nőjj már fel.. gyenge riposztokat meg a hasonló korodbeli fajankóknak tartogasd, ha nem tudsz konstruktívan hozzászólni..
    xd.. ennyire futja.. szánalmas..

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák