Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz Wajk #29 üzenetére

    Mik ezek a bugok (ezt azoktól kérdezem akik ki vannak akadva hogy bugos a rendszer, és nem úgy, hogy hallottam valakitől hogy neki azt mondta valaki hogy... vagy egy link a neten)? Nekem iPadOS -en semmi gondom nincs. Gondolom a csillagok állása és a megfelelő ruházat szükséges ahhoz hogy előjöjjön. Egy millióból egy esetben előforduló hibát nem tudsz belső tesztelés alatt kimutatni. Gyanítom hogy a többség nem is tudná hogy volt bug, ha nem jönne frissítés. (a sakkmattot hagyjuk ki mint bug, tekintve hogy a hiba hardveres...)

    Szerintem addig örüljünk amíg egy héten belül javítva van egy feltárt hiba. Hibátlan rendszer nincs. Ezt a sok hibajavítást Android módiban ki lehetett volna adni negyed év múlva is egyben. Az jobb lenne? Androidon minden hibajavítás csak 1 hibát javít? Nyilván nem, csak összegyűjtik és egyszerre adják ki. Itt meg ugyanannyi hibát minél hamarabb, több részletben javítanak. Arról nem beszélve, hogy egy hibajavítás szülhet egy másik hibát, és ez mindenhol így van, legyen az alkalmazás vagy operációs rendszer. Nem véletlen hogy pl. a Facebook már csak ennyit ír minden update -hez (ami mellesleg hetente jön): We update the app regularly so we can make it better for you...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák