Hirdetés

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz GuineaPigMan #14 üzenetére

    Ezt még mindig nem tudom, hogy de mindegy. :DDD Legfrissebb 9.1 és szerintem mindig a heavy userek sorát erősítettem eddig.

    alt="" title="" alt="" title=""
    alt="" title="" alt="" title="" alt="" title=""

    Háttérben fut a Messenger, Discord, az Instagramot azt Greenifyvel tiltatom ne zabáljon ha épp nem tekerem. GPS BT NFC ki ha nem kellenek és WiFi-n csüng, térerő nagyon stabil automatikus fényerő.

    Jah igen mivel nekem mániám, hogy Quick,Dash,Super meg anyjakínyja charge tagadó vagyok mert szerintem gyilkolja az akkut (Honor 8 2db akku csere...) ezért egy mezei 5V 2A-es fejjel töltőm és egy évesen bőven túl a 400 cikluson még mindig tudja az 5 órát nem kevés játékkal is.

    Ezért félek csak az SE-től, hogy ki fog e szolgálni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák