Hirdetés

2018. november 15., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Kár hogy Mi 8-cal nem haladnak ennyire, ha már idei csúcs

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#2) Barthezz2 válasza enginev3.0 (#1) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Fog jönni az is lassan. Ha jól rémlik 2 hete nincs update arra se Android P tesztek miatt.
3 vagy 4 hét maradt ki Mix 2S esetén is, szóval 1-2 hét szerintem.

Everybody lies.

(#3) thboxx

thboxx
(tag)

Már van Global Stable az S2-re is. :C
Igaz "csak " OREO alapokon... :U

[ Szerkesztve ]

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#4) enginev3.0 válasza Barthezz2 (#2) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nem rég olvastam hogy béta tesztelőket keresnek, de lehet (remélem) hogy régebbi topik volt

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#5) SonicX

SonicX
(fanatikus tag)

Úgy volt hogy Redmi Note 2-re még Q2-ben jön a 8-as droid, errefel az még mindig 7.x-en van MIUI 9.5 társasságában... remélem azért lesz még rá frissítés, alig 1 éves a mobil...

The Fastest Thing Alive

(#6) smc válasza SonicX (#5) üzenetére

smc
(őstag)

1 éves?
Akkor hogy csináltak róla tesztet 15-ben? :Y

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|BQGW2750HM|MSSURBOOK|MIMIX2

(#7) wesder válasza smc (#6) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Valamit benézett a fórumtàrs biztosan.

This is Super Saiyan Rosé Goku Black!

(#8) indigo válasza smc (#6) üzenetére

indigo
(fanatikus tag)

Lehet 4-es akart az lenni...

(#9) Melafoto

Melafoto
(senior tag)

Mire lesz stabil, addigra itt a Mi Mix 3 is ;)

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#10) DrKapocs válasza SonicX (#5) üzenetére

DrKapocs
(senior tag)

Redmi 4 Prime pedig 6-os főverzión. Bár nem mintha különösebben érdekelne a dolog, mert vélhetőlen a telefonom a 8.1.2.0-ás stabil verzióval megy nyugdíjba. Minden frissítés csak visszalépés volt ehhez képest.

(#11) Barthezz2 válasza enginev3.0 (#4) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

China developer 8.8.30 volt az utolsó Mi8-ra, utána már Android P tesztek miatt nem jött a 8.9.6.
Mix 2S-re a 8.8.2 volt az utolsó a 8.9.6 még nem jött(ez a múlt heti ugye), szóval 5 weekly maradt ki. Ez alapján október elején jöhet kb Mi8-ra.

Cikk viszont 8.9.7-et ír, hogy már P. Lehet. Én xiaomi.eu alapján néztem, ott még nem adták ki Mix 2S-re, pedig china alapú. Szóval a gyári kínai még előbb is jöhet Mi8-ra is.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#12) Aweriot

Aweriot
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Gyorsnak, gyorsak.

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#13) SonicX válasza indigo (#8) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

:R
igen, Redmi Note 4 akart lenni, csak rettenetesen sikerült félreütnöm és 2 lett belőle...

The Fastest Thing Alive

(#14) Toninho13 válasza SonicX (#13) üzenetére

Toninho13
(fanatikus tag)

Botrányos hogy tucatszám hoznak ki telefonokat ugyanazon az alapokon, úgy, hogy az eredetileg kiadott készülék már a telefon kiadásában kiadott főverziót se élik meg. A terméktámogatás az Mi szérián elég jó (volt), a Redmi vonalon viszont harmatos. Egyelőre az idei év elején kiadott Redmi telefonokra sincs Oreo. Az árak növekvő tendenciát mutatnak (tudom a gyenge forint is közrejátszik, de a dollárban írt alapár is magasabb), a support viszont egyre gyatrább. Remélem lassan észhez térnek, mert ha nem akkor lehetséges, hogy elkezdenek elpártolni a gyártótól.

(#15) Soleco

Soleco
(kvázi-tag)

1-2 modellt frissítenek majd, na meg persze az Android One-s készülékeket, a többi meg nem kap semmit, legfeljebb megkapják majd a Miui 19-et, amiben 3 új háttér és 2 új csengőhang fog szerepelni :))).

(#16) SonicX válasza Toninho13 (#14) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

remélem én is hogy észhez térnek, mert teljesítményre a redmi-k is elegek, nem feltétlen kell nekem a felsőbb mi széria, de tény hogy a szoftveres support javulhatna, mert fizikailag teljesen rendben van még a 4 éves mi4e-es telóm is, szal csak emiatt nem szeretnék máshova pártolni, főleg úgy hogy nem is nagyon látok másik értelmeset...

The Fastest Thing Alive

(#17) Duliee válasza Toninho13 (#14) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Ha nem vagy vele elégedett, akkor mindenképp érdemes más gyártó körül szétnézni.

FSP600-80TBN 600W 9490 FT | FSP350-60HHN - 4390 FT - garanciával / FSP SFX és TFX tápok is 230-300W-osak

(#18) Barthezz2 válasza Toninho13 (#14) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Jah, mert a többi gyártó tucatszám frissíti főverziókon át az alsóbb kategóriás készülékeit, és heti rendszerességgel a saját felületüket. A Pie frissítés is csak úgy záporozik már minden gyártónál, a Xiaomi meg csak itt szöszmötöl.. Oh, wait..

Everybody lies.

(#19) DonLaca@

DonLaca@
(senior tag)

Max2-re befuthatna már az android 8 végre.
😁

(#20) joey04 válasza Toninho13 (#14) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Ahogy nőnek, úgy kurvulnak. Minden gyártó ezt csinálja. :(

Bazinga!

(#21) Toninho13 válasza Barthezz2 (#18) üzenetére

Toninho13
(fanatikus tag)

A Pie frissítés abszolút rendben van. Félreérted. A probléma az, hogy a növekvő árak mellett egyre kevesebb supportot kapsz a középkategóriában, vagy alatta. A pocopfone ezen változtathat, de innentől a Note 5 van kilőve. A heti frissítés béta teszt.

(#22) Barthezz2 válasza Toninho13 (#21) üzenetére

Barthezz2
(PH! nagyúr)

Igen, erre kérdeztem, hogy ugyan a többi gyártó mennyire frissít középkategóriában?
Igen, a heti frissítés beta, amit aztán időnként megkap mindenki a stable-ben. Ha androidot nem is, MIUI-t elég sokáig frissít.

De a Mi széria egy egy darabja van, hogy 3 Android főverziót is kap. Az meg azért valahol érthető, hogy egy 50-60k-s telefon nem kap akkora supportot, mint egy flagship. Van, ahol még ennyit se. Ahogy az is, hogy nem mindegy, hogy 10 telefont kellett támogatni, vagy most már 100-at..

Tudom, egyik sem mentség, de addig felróni pont nekik, míg máshol még ennyire sincs..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#23) Duliee válasza Toninho13 (#21) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Redmi Note 5 is kapta a frissítéseket, és fogja is még jódarabig.

Azért nézzünk körbe más gyártóknál, nekünk még a 4A is kapott verziófrissítést, hibajavításokat, és MIUI-t is.

Hol a gond?

FSP600-80TBN 600W 9490 FT | FSP350-60HHN - 4390 FT - garanciával / FSP SFX és TFX tápok is 230-300W-osak

(#24) *Mukeey* válasza Toninho13 (#21) üzenetére

*Mukeey*
(őstag)

Te miről beszélsz???
Mutass még egy gyártót,ahol ennyi opciód van frissíteni a készüléked!Pont a Note5 egy rossz példád,mert van rá global stable miui9 alapon,van rá beta miui10 alapon(hozzáteszem hibátlan,fürge).Jönni fog rá a Pie is 100%!
Na akkor nézz szét mondjuk Samsungnál vagy Huaweinél.
Anyám J5-je,ami 10k-val több volt,mint a Note5,kapott eddig egy biztonsági frissítést fél év alatt....

New York Giants

(#25) #56627712

(törölt tag)

Igazad van, éppen ezen vagyok kiakadva. Sajnos Redmi 5-öm van, amin még mindig 7.1.2 fut. Ezt már alapból illet volna kiadni Oreo alapokon. Sajnos a támogatás elég gyatra, a MIUI fórum pedig inkább vicc mint valamiféle support...

(#26) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Meglepődve olvastam ezt a hírt. Remélem nem ebbe az irányba mennek. Nem szeretnék reklámokat a menüben.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.