Hi​r​de​t​é​s​

2017. november 23., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) laskr99

laskr99
(őstag)
LOGOUT blog

4 perc alatt le lett vetetve a videó, gyors volt. Biztos rászóltak,hogy nem kéne :D

[ Szerkesztve ]

Elfeledett SonyEricsson telefon->SonyEricsson T270->LG T310->SonyEricsson Xperia X10 Mini->SonyEricssson Xperia Mini->Sony Xperia E->Sony Xperia E1->LG G2->Sony Xperia Z2->Oneplus 3T Midnight Black

(#2) borand

borand
(kvázi-tag)

(#3) Plazmacucci válasza borand (#2) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Akár mit csomagol ki, 5mp-nél nem bírom tovább nézni ezt a majmot. A telefont meg várjuk!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) atike

atike
(PH! nagyúr)

"A feltöltő nem tette elérhetővé a videót"

A második linkelt is "deleted"... :)

Na erről lemaradtunk.

[ Szerkesztve ]

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#5) helixP válasza borand (#2) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Ami egyszer az internetre kikerül, az ott is marad :)

Köszi :R

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#6) atike válasza helixP (#5) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Neked ott maradt...? :F

(#7) Osi222 válasza helixP (#5) üzenetére

Osi222
(fanatikus tag)

Így is van: [link]

(#8) atike válasza Osi222 (#7) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Ez viszont elérhető! :R

(#9) sheratan válasza laskr99 (#1) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Tegnap kint volt már a videó, szóval a 4 perc az túlzás :)

Plazmacucci: Engem is rohadtul idegesít a stílusa :U A telefon amúgy biztos jó lesz, de az is biztos, hogy ilyenem sem lesz. Infinity kijelzőből egyrészt nekem nem jön be aminek nincs lekerekítve a széle, megtöri a designt, másrészt pedig ekkora kijelzőnél már nagyon kellene nyújtózkodni, hogy elérjen az alját a navigációs gombokkal és a tetejét az értesítési sávval. Egy S8 méretben tökéletes lehet talán, és árban is lassan bekerül abba a sávba, amit még kiadok egy telefonért. Lehet, hogy valami ilyen irányba kell nézelődjek jövőre, ha ilyen designt szeretnék értelmes méretben...

https://www.instagram.com/kornenator/

(#10) helixP válasza atike (#6) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Nem, azért reagáltam a 2-es Hsz-re, mert megmutatta az alternatív forrást ;)

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#11) atike válasza helixP (#10) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Értem, csakhogy ott is törölve van a videó... :) Az azt követő forrás már jó, ott "ott maradt"... :)

(#12) llaszlo válasza atike (#11) üzenetére

llaszlo
(PH! kedvence)

A 2. link tökéletes, semmi gond nincs vele.

Minek adnak hozzá 5 tokot? Ez baromi nagy pazarlás és fölösleges. Vagy lesz valami butított verzió is amiben csak a fehér doboz lesz?

(#13) atike válasza llaszlo (#12) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Nekem a videó a reklám után nem indul el, és nem mellesleg a videó címébe is bekerült a DELETED szócska... Ezek szerint másnál meg le lehet játszani? Mik vannak... :)

(#14) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Gyorsan ment a dolog. :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#15) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Láttam az egész videót azt hiszem tegnap, várom mégis ezt a telefont, méghozzá azért mert normálisan néz ki a hátlapi szenzor és nem úgy mint az Oppo modellen, és ha a pletykák igazak, akkor marad 500 eur.

Finn the human --> Huawei G8

(#16) Csigger

Csigger
(őstag)

Gyorsan eltűnt a videó, lehet szóltak a srácnak hogy nem kap több tesztkészüléket ha nem szedi le gyorsan...

Android, iOS, ex-WP user

(#17) Luser2000 válasza Csigger (#16) üzenetére

Luser2000
(őstag)

Ne dőlj be ennek. Ilyen "véletlenek" nincsenek. De ha mégis, az se gáz!

Samsung Note8 Dual (SM-N950F), Lenovo Yoga Book (Android), iMac 21,5

(#18) szupermacs válasza Plazmacucci (#3) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A videó nagyobb részében ez a balf@sz van, rettentő idegesítő. Én se néztem végig. Akárhova tekertem bele a videóba, mindig a fejét látom.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#19) tomboy0013

tomboy0013
(PH! addikt)

Lassan egy dizájnért is felvehetnének. Először az iPhone 7+ copy hátlap, most meg az ujjlenyomat alá rakott logo. Roppant igényes elhelyezés... Egyébként szimpi lenne a telefon, de azért odafigyelhetnének már erre is és egy saját arculatot kitalálhatnának mint a nagyobb gyártók is teszik, mert engem speciel ez az 1:1-es copy meg a stílustalanság taszít, akármilyen jó is az ár érték arány.

[ Szerkesztve ]

(#20) roli543 válasza llaszlo (#12) üzenetére

roli543
(senior tag)

Ez egy tesztelői pakk, akit te megveszel az a fehér doboz lesz. A tesztelő kapott ekkora dobozt hogy megmutassa az official tartozékokat is.

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#21) Shyciii

Shyciii
(PH! addikt)

Elég szomorú, hogy kisebb méretben nem tudták megoldani, pedig a Xiaomi-nak sikerült. Pont azérrt reménykedtem az 5T-ben, hogy kisebb lesz a sima 5-ösnél, és még nagyobb kijelző is, erre tessék...

(#22) Csigger válasza Shyciii (#21) üzenetére

Csigger
(őstag)

Nekem is ugyanez volt az első gondolatom, miért lett nagyobb?! Ok hogy EtE display de akkor lett volna inkább kisebb...

Android, iOS, ex-WP user

(#23) sheratan válasza llaszlo (#12) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Kb amióta létezik OP, azóta a tesztereknek ilyen bővített csomagot adnak, sok tokkal meg a 3 esetén azt hiszem a VR szemüveggel is. A retail csomag az a fehér doboz és annyi.

(#24) collecting

collecting
(újonc)

Ez is lopkodja majd kvázi az összes tevékenységedet, és küldi a szerverükre? :)

(#25) total90 válasza collecting (#24) üzenetére

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Mert a többi nem csinálja? Ja de :U Mit kell ezen felakadni?

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6

(#26) hemaka válasza total90 (#25) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Engedd el, csak azert regisztralt, hogy ezt a nagy okossagot beirja ide. :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#27) RetepNyaraB

RetepNyaraB
(PH! addikt)

láma kollegáknak link a videóhoz (legfeljebb ha innen is eltűnik, tovább kell keresgélni):

[link]

Sajnos az ütnivaló csávót nem lehet kibírni agykárosodás nélkül :W

A teló kezd érdekelni lassacskán. Már csak a bankfiókot kelene kitalálnom, hova török be.

You have all the weapons you need. Now fight! / Mindenkinek: Töltsd ki az adatlapod, arra találták ki!

(#28) Pirosász

Pirosász
(fanatikus tag)

Azért remélem szétpereli a OnePlus. Ez egy bizalmi dolog. Nyilván sokan mások is megkapták, csak ők meg szeretnék kapni a hatost is majd. Megérte neki?

(#29) myckie2 válasza Pirosász (#28) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Vagy lehet, hogy csak marketing.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#30) collecting válasza hemaka (#26) üzenetére

collecting
(újonc)

Azért regisztráltam, mert ezer éve nem szóltam hozzá a MA-n, és elfelejtettem az itt regelt emailem és jelszavam ;)

(#31) atike válasza collecting (#30) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

....de ezért a hozzászólásért inkább regisztráltál újra... :) Mármint az előzőért. :U

(#32) collecting válasza atike (#31) üzenetére

collecting
(újonc)

Ígérem, ezentúl aktívabb leszek a fórumon! :D

(#33) joey04 válasza szupermacs (#18) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

+1

Bazinga!

(#34) Gibo

Gibo
(fanatikus tag)

èn is azt vártam volna, hoyg kissebb lesz...mondjuk kb mint a Nubia Z17s...Az méret szempontjából teljesen jó, csak nekem kellene bele jóféle AMOLED kijelzö + a 3,5es Jack. Persze 400€-ért ne akarjon mindent az ember :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge

(#35) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

ennek igy semmi ertrlme hogy a belsö maradt... az uj snapival( persze ha a samu nem happolja el az elsö raktarkeszletet :D ) jobb akkuval nagyobbat ütött volna jövö ev elejen...

(#36) Keem1

Keem1
(PH! addikt)

Én letöltöttem, ha mindenhonnan törlik, nálam van egy példány ;]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#37) nordo

nordo
(kvázi-tag)

Végre nincsenek lekerekített képernyősarkok.

(#38) tommygunn84 válasza mrThomi (#35) üzenetére

tommygunn84
(újonc)

Nagyobbat is fog ha nem is az év elején. Csak azt úgy fogják hívni hogy Oneplus 6

Nexus 5X ---> OnePlus 3

(#39) Starz561

Starz561
(tag)

Nekem nem tetszik, kicsit szebben is megoldhatták volna ezt a nagyobb kijelzőt, valahogy nem illik rá. Na meg az 5-höz képest egy kijelző csere történt, meg előről hátra költözött az ujjlenyomat olvasó. Inkább hozták volna ezt a "feature-t" a 6-al. :(

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#40) macii97

macii97
(senior tag)

Nekem bejön! Semmi sallang, nagy kijelző, letisztult design!

(#41) Gergosz2

Gergosz2
(PH! kedvence)

A héten meg is rendelem, hogy karácsonyra meglegyen. Jó szolgálatot tett az S3 LTE, de úgy érzem ideje már nyugdíjaznom.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#42) Duliee válasza Gergosz2 (#41) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

És honnan rendeled meg? :D

Redmi Note 5A fekete szilikon tok 499 Ft -

(#43) Gergosz2 válasza Duliee (#42) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

ő, gondolom a hivatalos oldalról. Persze 5-nél is írták, hogy így nincs készleten meg hasonlók, ami részben igaz is volt. De szerintem nem volt olyan hét amikor ne lehetett volna kapni.

Persze a rendelést megjelenés utánra értettem.

(#44) szupermacs válasza Gergosz2 (#41) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az szép! Mennyire bírja még az LTE?

[ Szerkesztve ]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#45) Gergosz2 válasza szupermacs (#44) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

Teljesen jól. Nem vagyok az a nagy telefon nyomagató típus, szóval csak általam alap dolognak megítált dolgokra használom, mint pl netezés, zenehallgatás és Hangouts és társai. Eddig egy akksit fogyasztott el, a mostani kb 1 éve van benne.

Összességében jól muzsikál, bár látni szegényen, hogy néha elgondolkozik. Hosszabb utazásokat is kibírta, kibírj, jelenleg is itt van velem Dél-Koreában.

Kicsit fája szíven a csere miatt, mert annyira belaktam már. De muszáj lesz.

(#46) szupermacs válasza Gergosz2 (#45) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Könnyű lesz a költözés ha van felhőd. Nekem is fájt lecserélni az S3 Neo-t, de mindenképp akartam egy kisebb telefon (SE). Mai napig használom a Samut is, mert nem tudok megválni tőle. Rajzolásra és netezésre, videózásra tökéletes.

(#47) sheratan válasza szupermacs (#46) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mondjuk abban a telefonban gondolom csak olyan 10-15 kritikus sebezhetőség van, ami miatt nem lenne ajánlott netezésre használni :(

(#48) szupermacs válasza sheratan (#47) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Facebookra és Messengerre sem? Főverzió frissítés nem jött rá, viszont tavaly és idén is volt egy biztonsági frissítés.

(#49) sheratan válasza szupermacs (#48) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Hát igen, kérdés, hogy azokba mit raktak, mi került javításra. Pl gyanítom, hogy a pár hetes WPA2 hiba még nem, mert az kb az októberi frissítéssel jött meg csak.

(#50) szupermacs válasza sheratan (#49) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Tavasszal jött a frissítés, ha jól emlékszem. Ez most eléggé elvette a kedvem a telefontól.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.