Hirdetés

2018. szeptember 22., szombat

Gyorskeresés

(#1) laskr99

laskr99
(PH! addikt)
LOGOUT blog

4 perc alatt le lett vetetve a videó, gyors volt. Biztos rászóltak,hogy nem kéne :D

[ Szerkesztve ]

Keresek DFI Lanparty alaplapokat 478-775 foglalatokra!

(#2) borand

borand
(tag)

(#3) Plazmacucci válasza borand (#2) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Akár mit csomagol ki, 5mp-nél nem bírom tovább nézni ezt a majmot. A telefont meg várjuk!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) atike

atike
(PH! nagyúr)

"A feltöltő nem tette elérhetővé a videót"

A második linkelt is "deleted"... :)

Na erről lemaradtunk.

[ Szerkesztve ]

(#5) helixP válasza borand (#2) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Ami egyszer az internetre kikerül, az ott is marad :)

Köszi :R

(#6) atike válasza helixP (#5) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Neked ott maradt...? :F

(#7) Osi222 válasza helixP (#5) üzenetére

Osi222
(fanatikus tag)

Így is van: [link]

(#8) atike válasza Osi222 (#7) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Ez viszont elérhető! :R

(#9) sheratan válasza laskr99 (#1) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Tegnap kint volt már a videó, szóval a 4 perc az túlzás :)

Plazmacucci: Engem is rohadtul idegesít a stílusa :U A telefon amúgy biztos jó lesz, de az is biztos, hogy ilyenem sem lesz. Infinity kijelzőből egyrészt nekem nem jön be aminek nincs lekerekítve a széle, megtöri a designt, másrészt pedig ekkora kijelzőnél már nagyon kellene nyújtózkodni, hogy elérjen az alját a navigációs gombokkal és a tetejét az értesítési sávval. Egy S8 méretben tökéletes lehet talán, és árban is lassan bekerül abba a sávba, amit még kiadok egy telefonért. Lehet, hogy valami ilyen irányba kell nézelődjek jövőre, ha ilyen designt szeretnék értelmes méretben...

The human ear can only hear 15 FPS, or about 10 megapixels of audio.

(#10) helixP válasza atike (#6) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Nem, azért reagáltam a 2-es Hsz-re, mert megmutatta az alternatív forrást ;)

(#11) atike válasza helixP (#10) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Értem, csakhogy ott is törölve van a videó... :) Az azt követő forrás már jó, ott "ott maradt"... :)

(#12) llaszlo válasza atike (#11) üzenetére

llaszlo
(PH! kedvence)

A 2. link tökéletes, semmi gond nincs vele.

Minek adnak hozzá 5 tokot? Ez baromi nagy pazarlás és fölösleges. Vagy lesz valami butított verzió is amiben csak a fehér doboz lesz?

(#13) atike válasza llaszlo (#12) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Nekem a videó a reklám után nem indul el, és nem mellesleg a videó címébe is bekerült a DELETED szócska... Ezek szerint másnál meg le lehet játszani? Mik vannak... :)

(#14) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Gyorsan ment a dolog. :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: http://pici.tk/e/

(#15) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Láttam az egész videót azt hiszem tegnap, várom mégis ezt a telefont, méghozzá azért mert normálisan néz ki a hátlapi szenzor és nem úgy mint az Oppo modellen, és ha a pletykák igazak, akkor marad 500 eur.

Finn the human

(#16) Csigger

Csigger
(őstag)

Gyorsan eltűnt a videó, lehet szóltak a srácnak hogy nem kap több tesztkészüléket ha nem szedi le gyorsan...

Android, iOS, ex-WP user

(#17) Luser2000 válasza Csigger (#16) üzenetére

Luser2000
(őstag)

Ne dőlj be ennek. Ilyen "véletlenek" nincsenek. De ha mégis, az se gáz!

Samsung S9+ Dual (SM-G965F), Lenovo X1 tablet, iMac 21,5

(#18) szupermacs válasza Plazmacucci (#3) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

A videó nagyobb részében ez a balf@sz van, rettentő idegesítő. Én se néztem végig. Akárhova tekertem bele a videóba, mindig a fejét látom.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#19) tomboy0013

tomboy0013
(PH! kedvence)

Lassan egy dizájnért is felvehetnének. Először az iPhone 7+ copy hátlap, most meg az ujjlenyomat alá rakott logo. Roppant igényes elhelyezés... Egyébként szimpi lenne a telefon, de azért odafigyelhetnének már erre is és egy saját arculatot kitalálhatnának mint a nagyobb gyártók is teszik, mert engem speciel ez az 1:1-es copy meg a stílustalanság taszít, akármilyen jó is az ár érték arány.

[ Szerkesztve ]

(#20) roli543 válasza llaszlo (#12) üzenetére

roli543
(senior tag)

Ez egy tesztelői pakk, akit te megveszel az a fehér doboz lesz. A tesztelő kapott ekkora dobozt hogy megmutassa az official tartozékokat is.

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#21) Shyciii

Shyciii
(PH! addikt)

Elég szomorú, hogy kisebb méretben nem tudták megoldani, pedig a Xiaomi-nak sikerült. Pont azérrt reménykedtem az 5T-ben, hogy kisebb lesz a sima 5-ösnél, és még nagyobb kijelző is, erre tessék...

(#22) Csigger válasza Shyciii (#21) üzenetére

Csigger
(őstag)

Nekem is ugyanez volt az első gondolatom, miért lett nagyobb?! Ok hogy EtE display de akkor lett volna inkább kisebb...

Android, iOS, ex-WP user

(#23) sheratan válasza llaszlo (#12) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Kb amióta létezik OP, azóta a tesztereknek ilyen bővített csomagot adnak, sok tokkal meg a 3 esetén azt hiszem a VR szemüveggel is. A retail csomag az a fehér doboz és annyi.

(#24) collecting

collecting
(kvázi-tag)

Ez is lopkodja majd kvázi az összes tevékenységedet, és küldi a szerverükre? :)

iPhone X / iPad 2018 / MBP 2016 / Mac Mini / HomePod + minden, ami 

(#25) total90 válasza collecting (#24) üzenetére

total90
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mert a többi nem csinálja? Ja de :U Mit kell ezen felakadni?

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#26) hemaka válasza total90 (#25) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Engedd el, csak azert regisztralt, hogy ezt a nagy okossagot beirja ide. :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: http://pici.tk/e/

(#27) RetepNyaraB

RetepNyaraB
(PH! kedvence)

láma kollegáknak link a videóhoz (legfeljebb ha innen is eltűnik, tovább kell keresgélni):

[link]

Sajnos az ütnivaló csávót nem lehet kibírni agykárosodás nélkül :W

A teló kezd érdekelni lassacskán. Már csak a bankfiókot kelene kitalálnom, hova török be.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#28) Pirosász

Pirosász
(fanatikus tag)

Azért remélem szétpereli a OnePlus. Ez egy bizalmi dolog. Nyilván sokan mások is megkapták, csak ők meg szeretnék kapni a hatost is majd. Megérte neki?

(#29) myckie2 válasza Pirosász (#28) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Vagy lehet, hogy csak marketing.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#30) collecting válasza hemaka (#26) üzenetére

collecting
(kvázi-tag)

Azért regisztráltam, mert ezer éve nem szóltam hozzá a MA-n, és elfelejtettem az itt regelt emailem és jelszavam ;)

(#31) atike válasza collecting (#30) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

....de ezért a hozzászólásért inkább regisztráltál újra... :) Mármint az előzőért. :U

(#32) collecting válasza atike (#31) üzenetére

collecting
(kvázi-tag)

Ígérem, ezentúl aktívabb leszek a fórumon! :D

(#33) joey04 válasza szupermacs (#18) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

+1

Bazinga!

(#34) Gibo

Gibo
(fanatikus tag)

èn is azt vártam volna, hoyg kissebb lesz...mondjuk kb mint a Nubia Z17s...Az méret szempontjából teljesen jó, csak nekem kellene bele jóféle AMOLED kijelzö + a 3,5es Jack. Persze 400€-ért ne akarjon mindent az ember :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge

(#35) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

ennek igy semmi ertrlme hogy a belsö maradt... az uj snapival( persze ha a samu nem happolja el az elsö raktarkeszletet :D ) jobb akkuval nagyobbat ütött volna jövö ev elejen...

(#36) Keem1

Keem1
(PH! addikt)

Én letöltöttem, ha mindenhonnan törlik, nálam van egy példány ;]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#37) nordo

nordo
(tag)

Végre nincsenek lekerekített képernyősarkok.

(#38) tommygunn84 válasza mrThomi (#35) üzenetére

tommygunn84
(újonc)

Nagyobbat is fog ha nem is az év elején. Csak azt úgy fogják hívni hogy Oneplus 6

Nexus 5X ---> OnePlus 3

(#39) Starz561

Starz561
(tag)

Nekem nem tetszik, kicsit szebben is megoldhatták volna ezt a nagyobb kijelzőt, valahogy nem illik rá. Na meg az 5-höz képest egy kijelző csere történt, meg előről hátra költözött az ujjlenyomat olvasó. Inkább hozták volna ezt a "feature-t" a 6-al. :(

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#40) macii97

macii97
(senior tag)

Nekem bejön! Semmi sallang, nagy kijelző, letisztult design!

(#41) Gergosz2

Gergosz2
(PH! kedvence)

A héten meg is rendelem, hogy karácsonyra meglegyen. Jó szolgálatot tett az S3 LTE, de úgy érzem ideje már nyugdíjaznom.

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#42) Duliee válasza Gergosz2 (#41) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

És honnan rendeled meg? :D

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#43) Gergosz2 válasza Duliee (#42) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

ő, gondolom a hivatalos oldalról. Persze 5-nél is írták, hogy így nincs készleten meg hasonlók, ami részben igaz is volt. De szerintem nem volt olyan hét amikor ne lehetett volna kapni.

Persze a rendelést megjelenés utánra értettem.

(#44) szupermacs válasza Gergosz2 (#41) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Az szép! Mennyire bírja még az LTE?

[ Szerkesztve ]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#45) Gergosz2 válasza szupermacs (#44) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

Teljesen jól. Nem vagyok az a nagy telefon nyomagató típus, szóval csak általam alap dolognak megítált dolgokra használom, mint pl netezés, zenehallgatás és Hangouts és társai. Eddig egy akksit fogyasztott el, a mostani kb 1 éve van benne.

Összességében jól muzsikál, bár látni szegényen, hogy néha elgondolkozik. Hosszabb utazásokat is kibírta, kibírj, jelenleg is itt van velem Dél-Koreában.

Kicsit fája szíven a csere miatt, mert annyira belaktam már. De muszáj lesz.

(#46) szupermacs válasza Gergosz2 (#45) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Könnyű lesz a költözés ha van felhőd. Nekem is fájt lecserélni az S3 Neo-t, de mindenképp akartam egy kisebb telefon (SE). Mai napig használom a Samut is, mert nem tudok megválni tőle. Rajzolásra és netezésre, videózásra tökéletes.

(#47) sheratan válasza szupermacs (#46) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Mondjuk abban a telefonban gondolom csak olyan 10-15 kritikus sebezhetőség van, ami miatt nem lenne ajánlott netezésre használni :(

(#48) szupermacs válasza sheratan (#47) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Facebookra és Messengerre sem? Főverzió frissítés nem jött rá, viszont tavaly és idén is volt egy biztonsági frissítés.

(#49) sheratan válasza szupermacs (#48) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Hát igen, kérdés, hogy azokba mit raktak, mi került javításra. Pl gyanítom, hogy a pár hetes WPA2 hiba még nem, mert az kb az októberi frissítéssel jött meg csak.

(#50) szupermacs válasza sheratan (#49) üzenetére

szupermacs
(PH! kedvence)

Tavasszal jött a frissítés, ha jól emlékszem. Ez most eléggé elvette a kedvem a telefontól.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.