Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeltaPower

    őstag

    Nekem minden fizikai meghajtómon (külső-belső hdd és pendrive is, csak a rendszer ssd a kivétel) van legalább az egyik partíción "temp" nevű mappa a gyökérben, ahova azt pakolom, ami épp beesik és nem tervezem hosszabb ideig megtartani. Némelyik "temp" mappám már tíz giga feletti :DDD A localsettings/temp mappát viszont mániákusan ürítem.

    Rendszervinyó gyökérbe nem kerülhet semmi fájl a rendszer sajátjain kívül. Ez még anno a vad fájlvírusok idejéből jött, ha valami új fájl megjelent a system rootban, az alapból gyanús volt.

    Ékezetes, szóközös mappa- és fájlnevek nálam a mai napig ritkaságnak számítanak.

    Végig nagybetűs fájlnevek ösztönös utálata. Ez inkább a webfejlesztős korszakból származik.

    "todo.txt" fájlok szanaszéjjel a melós vinyón, "aaa.txt" fájlok szanaszéjjel minden vinyón :D

    A doc, xls és bmp fájlok ösztönös utálata. A doksi az legyen txt vagy pdf, a kép pedig jpg.

    Telefonon levő képek backupolása negyedévente gépre, gépen levő képek backupolása külső vinyóra.

    "Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Új hozzászólás Aktív témák