Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hege8888

    aktív tag

    A tárlatvezetés/kísérés nagyban fog függeni attól, hogy hány olyan segítő is lesz, akit ilyenre be lehet osztani.

    A növekedést viszont nem tudom lehet-e még fokozni, mennyi pad maradt az iskolában kihasználatlanul?

    Amit CocoonZ felvetett, hogy az egymásra szánt idő.. nos, ha csak pár órára is, de ilyet szeretnénk, akkor szerintem picit jobban kéne kihasználnunk az időnket.. Vagy hogy is fogalmazzam meg.. szóval, akkor tényleg úgy érkezzen mindenki, hogy a bepakolás/szerelés mellett legyen erre is elkülönített fix időintervallum.
    Jó, én könnyen dumálok, mert nem vittem semmit, meg ott voltam már csütörtök kora délután.. De kívülről láttam az érkezéseket.. volt aki szépen komótosan bepakolt, meg volt, aki tényleg késő este jött, és nagyon feszített/feszült tempóban került be a cucc.. nyilván munkahely, család, stb..
    Szóval ha ilyet szeretnénk, akkor tényleg legyen valami idősáv, hogy gyerekek, péntek 16ig pakolás, utána ismerkedős lazulás..

    Sátorra van-e sansz ismét? Az tök jó volt, hogy ha valakinek tele volt a feje a csarnok-zajal, oda kijöhetett kicsit ejtőzni.. meg ha eső lesz, akkor jól is jönne, hogy mégis tető van a fejünk felett, aki csak ki akarja szellőztetni a fejét.

    https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

Új hozzászólás Aktív témák