Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrdozer

    csendes tag

    válasz bacsis #27 üzenetére

    Sziasztok!
    Jó lenne ha egy térben maradna minden vagy jól behatárolható területen.
    Az iskola épületben is lehetne teret használni ha velük meg lehetne beszélni, a termekben vannak asztalok is. A mostani tornaterme elég szellősen volt berendezve ennél ott is elférne több asztal (ha szükséges sörpadot én is tudok szerválni illetve ennek bérlése sem nagy költség). Egy asztalért minimum 4eFt-ot kérnénk (előre online kéne jelentkezni, ennek lebonyolításában tudok segíteni).
    Ami még eszembe jutott, a szombati napon lehetne "retro gépek éjszakája", ahol különbőző bajnokságok lennének rendesen e-sport szerűen közvetítve: Wizard of War, Diana bluster (bomberman), DOOM, vagy amit kitalálunk, erre lenne nevezési díj előre és a helyszínen (a VIP pl ezt is tartalmazhatná). Én szívesen csinálnék kvíz játékot is ehhez kivetítőm meg minden megvan (a díjakat felajánlásból biztosítanánk, én magam is tennék felajánlást).

    Sokat gondolkodok, hogy én is szervezek Székesfehérváron retro rendezvényt, időm eddig
    nem nagyon volt rá, de most talán lesz, annak tapasztalatit is felhasználhatjuk majd.

    "Csak kétféle ember létezik. Vevő és eladó."

Új hozzászólás Aktív témák