Hirdetés

2018. december 15., szombat

Gyorskeresés

(#1) marcarc

marcarc
(senior tag)

Jöjjön csak. Szeretettel várom. :))

(#2) bitblueduck

bitblueduck
(senior tag)

"a kép alapján sem a notchra, sem az üveg hátlapra nem derül fény"
Olyan mintha a management kitalálta volna, de a marketingesek szégyellik :D

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#3) cirx

cirx
(senior tag)
LOGOUT blog

Szerintem nem lesz kapcsoló a hatoson.

5t + a2 + m3 + m3k + hd25 + e10

(#4) hajbel válasza cirx (#3) üzenetére

hajbel
(őstag)

Csak azt ne :(

Against mod€rn football

(#5) mg1992mg válasza cirx (#3) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

A tetején lesz... x)

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#6) sheratan válasza cirx (#3) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Szerintem a másik oldalon lesz. Ha jobb kézben fogod, akkor így legalább lehet hüvelykujjal használni.

Viszont nagyobbnak tűnik az 5T-nél..

(#7) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

Notch semmit se látok belőle. :U

;]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#8) tixem

tixem
(PH! addikt)

Üveg hátlap, notch :( :(((

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#9) marcarc válasza sheratan (#6) üzenetére

marcarc
(senior tag)

Azt mondják szélesebb lesz mint az 5t. Magasabb ne legye sokkal nekem már így is borderline a mérete miatt.

(#10) sheratan válasza marcarc (#9) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Hát, szerintem inkább szélesebb ne legyen, már így sem kényelmes átérni akkora telefont. Bár nekem csak 5 volt, de az is kicsit túl széles, az 5T pedig még arra is rátesz pár mm-t.

(#11) haxiboy

haxiboy
(PH! kedvence)

Egy gyártó, aki megpróbált egyedi lenni, egy darabig sikerült is neki, majd hatalmas respectet bukott a notch majmolásával. Az Oneplus 6T talán már jó lesz.

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#12) djkakukk

djkakukk
(senior tag)

Én átkozom a percet, amikor megvettem a 3 után az 5 -öt.
Nem követem el még1x ezt a hibát.
Megjön az új telóm, adom el a pitchába...

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Ténfergő kígyó: Boateng. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA

(#13) promagus00 válasza djkakukk (#12) üzenetére

promagus00
(tag)

Miért?

(#14) djkakukk válasza promagus00 (#13) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Mert átkurtak a sok hazugsággal a kameráról.
Hogy ilyen meg olyan fasza; innentől lehazudhatnak bármit az égről, soha többet.
Valaki írta, hogy ennyi pénzért nagyon jó a kamera. Frászt!

OP6T voucher privátban! - I bless the rains down in Africa. - OnePlus 6 with 8GB Ram and 256GB Rom. - Nem mindegy, hogy Rama vagy Roma. - Ténfergő kígyó: Boateng. - Jobbik+Mi magunk=Sinn Féin=IRA

(#15) promagus00 válasza djkakukk (#14) üzenetére

promagus00
(tag)

Én is most tervezek váltani 3ról...ennyire nem éri meg? :(

(#16) sheratan válasza promagus00 (#15) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

A színek nem túl jók a kamerában, dinamika és élesség sem igazán, de nekem leginkább a szürke/fakó színek nem jöttek be. HDR sem segít rajta, bár állítólag Oreo alatt jobb lett valamivel.
Ellenben például a 3 kijelzője iszonyatos. Meg lehet szokni pár óra használat alatt, de másik telefonról váltva elképesztően színhelytelen, és az érintőpanel sem tartozik a legjobbak közé azért.

(#17) djkakukk válasza sheratan (#16) üzenetére

djkakukk
(senior tag)

Nekem a kijelzővel nincs bajom, de olyan olajfestményeket tud csinálni, hogy elképesztő.
Persze, a tesztfotók mindig jó fényviszonyok között, vagy sötétben max 10m -ig készülnek, de abban a pillanatban, hogy nem ideálisak a fényviszonyok, vagy sötétben messzebb van a téma, máris olajfestmény.
Olyan, mintha nem lenne elég pixel, és utólag interpolálna. Vagy nem tudom... De akkor is előjön ez, ha túl részletgazdag a téma. Pl. fa teljes lombja. Nem messziről, hanem csak a lomb van a fotón. Ez olyan appal is előjön, ami eleve BMP-be (!!) ment, valami 46 megásat.

[ Szerkesztve ]

(#18) djkakukk

djkakukk
(senior tag)

Hja, és a poén: meghírdettem a 3-ast és az 5-öst (ilyen-olyan is van/volt) is vagy-vagy eladásra; mindent elárul, hogy a 3-ast vitték el...

[ Szerkesztve ]

(#19) sheratan válasza djkakukk (#17) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Amikor volt 3-asom, akkor nem volt bajom a kijelzővel, de most volt kölcsönben két napig egy 3T itt, és botrány milyen gyenge, rossz volt ránézni :(

Amúgy a kamerával nekem az volt a legnagyobb bajom (a színek mellett), hogy beletették a teleobit, és nem használja a szoftver. Amint kicsit is gyengébb a fény, csak a főkamerát használja, és nem is szól, ha zoomolni akarsz, hogy figyu, ez most digitális zoom csak. Abból lehet észrevenni, hogy az elkészült képek 10 évvel ezelőtti szintet hoznak :U

(#20) promagus00 válasza djkakukk (#18) üzenetére

promagus00
(tag)

Mennyibe vitték el?

(#21) tixem válasza promagus00 (#20) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Enyémet február elején kb 75 ezerért. Én is megbántam már azóta a Mate-tel való cserét :(

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.