Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    az én is néztem, hogy teljesen más a felülete a kijelzőn lévő szoftvernek, de gondoltam, hogy ez a legújabb verzioja és azért is most mutatta be, lévén, hogy maga a kocsi már 2017ben megjelent.

    Pont ezért is kérdeztem, hogy az ilyen rendszerfrissítések hogyan működnek és honnan értesül róla az ember, ha van olyan hiba amihez softverfrissités kell.Nem csak az entertaiment rendszerre hanem a kocsit vezérlö dolgokat is beleértve.
    Ahogy a mostani hírekben is van, hogy a dieseleket visszahívják, hogy a károsanyag kibocsájtást csökkentsék egy uj szoftverrel.

    Vagy mint amit írtak, hogy a külső hőmérséklet kijelzés típus gond.

    Jelenleg Németországban használnám a kocsit így a tmc ha működik az jó, de még mindig nem tiszta, hogy honnan szedi az adatokat napra készre, ha nincs onstar előfizetés és nem kapcsolok mellé telefont.
    illetve, ha az első év benne van a vételárban, akkor azt, hogy tudom, meg, hogy mikortol él vagy mikor jár le?
    Mert 2017.06 havi a kocsi, de bemutató autó volt a szalonban, tehát nem hiszem, hogy elö volt rá fizetve viszont ha én megveszem akkor innentől számit az egy év probaidőszak?

    Az android autot én ugy tudom, hogy azért nem támogatja hivatalosan a google, mert nincs még elérhető magyar nyelven a beszédfelismeerés, ez miatt nem lehet .

    De lényegében ez csak egy kijelző tükrözés , hasonlo mint a miracasst vagy a dlna, tehát nem a telefont kell nyomkodni , de olyan mintha azon használnád a szoftvert.

    egyébként van a fejecségnek külön usb foglalata vagy sd kártya helye ahova a térképet vagy egy mediát tartalmazó eszköszt lehet rátenni fixen ami nem venné el a helyet a többi foglalat elöl a középső konzolban?

Új hozzászólás Aktív témák