Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    örülök, hogy itt is megjelent az autó aminek nemsokára én is gardája leszek.Viszont az elmult idöszakban szinte az összes YTon fellelhető tesztet végignéztem róla, de mindegyik ugyan ugy a felszint kapirgálja és sehol nem lehet több inföhöz hzzájutni , mint amit a hivatalos oldalon vagy a prospektusokbol megtudna az ember.
    Semmi olyan tapasztalaton alapuló hasznos infó nincs amit egyébként nem tudna máshonnan beszerezni az ember csak ha már használja .

    Szóval, sehol nincs szó magáról az onstar rendszer használatáról, hogy mennyibe kerül havonta milyen egyéb funkciót tartalmaz. ha nem fizetek elö akkor a wifi hotspotot hogyan tudom használni.és ha nem vagyok elöfizetve akkor hogyan szedi az utinfókat online a térkép?
    mi lesz 2020 után ha megszünik az onstar rendszer ?

    A navigációnál se emlitik, hogy mi van a térképfrissitésekkel, az opel oldalán évi 4x es map frissitést irnak, de azt nem hogy ez fizetős e vagy a 4 ingyenes és az afölötti rész fizetős, vagy, hogy honnan tudom, hogy van uj verzió és bemehetek egy szalonba frissiteni?
    Nincs szó, hogy mi van ha lejár a garancia a kocsiról akkor hogyan müködik a rendszer frissitése, vagy van e alternativa, hogy frissithető legyen azután is.

    tehát ha odaállok a lakásom elé ahol van wifim akkor van e egy megadott oldal vagy egyéb ahonnan lefrissit magának, vagy csak szervizbe lehet esetleg sd kártyán adják ki?

    nem térnek ki, hogy milyen formátumokat támogat a rendszer hang vagy video lejátszásra.
    és még egyéb gyakorlati tapasztalati infok amik nincsenek benne a reklámanyagokba, de fontos lehet a kiválasztás során.

Új hozzászólás Aktív témák