Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • podtibi

    senior tag

    válasz Pipó #13 üzenetére

    Lopják az áramot. Ezt végülis miből gondolod?

    Természetvédő vagy? Ha már ennyire e mellé álltál.(Mármint a környezet mellé. (Ha nem értettem félre.)) Érdekes hogy hírtelen a környezetvédelem mellé állnak az emberek, amint nem az igényüknek megfelelően történnek a dolgok videókártyával kapcsolatban.

    Mármint? Elhitetik? Azt mondják neked hogy menj és bányásszál? Változtat az bármin is hogy ne adj Isten van értéke, vagy a papírpénznek sincs akkor ennyierővel?

    Az hogy mennyire ismered őket, az egy dolog. De te is lottóznál ha tudnád hogy nyersz. Az már meg az ember saját gondja hogy mért is nem ezt teszi ebben a helyzetben. Viszont nem hibáztathatod azokat akik megtehetik mindazt amit te is. Legalábbis én nem látom annak az okát. Ugyanis ha pl. én valamit akarok akkor meg kell dolgoznom érte, kerüljön bármennyibe is. Tehát a bányászathoz is pénz kell, ahhoz pedig valakinek munkája kell legyen.

    Videókártya nincs miattuk? Nem inkább csak drága a videókártya? Ugyanis a kettő nem ugyanaz. Ami még érdekesebb hogy külföldön valahogy mégis olcsóbbak a kártyák, ha nem tévedek.

    [ Szerkesztve ]

    Ezt inkább rád bízom.

Új hozzászólás Aktív témák