Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wictor

    senior tag

    A legelső mobilom nekem is pont egy B1200 volt. Örültem neki, de rendkívül bugos cucc volt, kódoltan kapott meg szinte minden üzenetet, térerő elszállt, akku kuka. Aztán lecseréltem egy Siemens C55-re. Azóta volt már Viewty (szerettem, csak bosszantott, hogy halk volt és csak trükközéssel lehetett zenehallgatásnál hangosítani, valamint a kamera sem volt tökéletes), aztán KC550 (az egyik legolcsóbb 5 megapixeles - szerintem ez is sikeresnek mondható, csak ennek is volt hibája bőven), majd Arena (3 is, mindet szerettem, de voltak furcsaságai - képernyőre "beragadó feliratok", átállíthatatlan hangzásképek, fókuszálás közben befagyó szoftver). Aztán az Optimus sem volt rossz, csak 1 hónapon belül 2x járt szervizben. Jelenleg egy Secretet használok, ami szerintem szebb a Shine-nál, valamint minőségibb is, viszont szoftveresen ez sem tökéletes, de egyébként imádni való. Az LG jó telefonokat gyártott, csak eddig szinte minden mobiljuk szoftveresen vérzett több sebből.

    Viszont azt nem bántam meg, hogy anno órákig hezitáltam az üzletben, hogy KG800-at, vagy az E900-as Samsungot vegyem és utóbbi mellett döntöttem. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák