Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    A Sony után egyértelműen az LG volt az a gyártó, amelyiknek szerettem a telefonjait. A Shine volt az első telefonom a gyártótól, és a mai napig az egyik legszebb telefonnak tartom. Persze közre játszott hogy full fém volt, és a méretéhez képest egy féltégla volt súlyban, illetve az a görgő gomb fixen fél év után megnyikkant (több is volt a családban) de a kinézet mindenért kártpótolt. A Viewty-val kezdtem el kicsit komolyabban érdeklődni a mobilos fotózás iránt, és élmény volt vele akkoriban fotózni, kár hogy maga a telefont a kaki rezisztív kijelzőjével olyan tetű lassú volt hogy felkötöttem magam sokszor. A GD880 Mini volt amiért az első pillanattól rajongtam, mert sokáig párhuzamba állítottam a BL40-el, amit mindig is szerettem volna, csak amire oda jutott volna a történet már nem lehetett kapni, ezért is nagy szívfájtalmam volt hogy hogy ideje előtt túl kellett adnom, mert imádtam. És talán az miatt kedveltem meg a kicsit minimalistább, kinézetű telefonokat is, ami mai napig kitart. Végül az utolsó LG telefonom egy G4 Mini volt, és azt is totálisan szerettem. Főleg a hátlapi gombok miatt, ami tényleg zseni volt. Így belegondolva nem is volt olyan LG telefon amit ne szerettem volna, és a mai napig úgy vagyok vagyis inkább már csak voltam vele, hogy simán váltottam volna LG-re. Az új Velvet-et is szimpatikusnak találtam, mert reménykedtem benne hogy kicsit visszamennek a Chocolate szériás irányhoz, kár hogy ebből nem lesz semmi. :(

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák