Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    Sajnálatos hogy az LG távozik a piacról, de ezt maguknak köszönhetik.
    Régen szerettem őket. SonyEriccson korszakot az LG követte, miután a Shine idejében felfigyeltem rájuk, méghozzá egy G4-el, míg páromnak G3 volt. 2 legjobb telefon a háztartásban, míg anyáméknál 2db G3s volt.
    G4-et olyannyira szerettem, hogy még most is gondolkodok egy beszerzésén, "vitrinben" jól fog mutatni a bőr hátlappal, persze ha találok majd épp állapotban. Na meg a kamerára vagyok kíváncsi hogyan állná meg a helyét a jelenlegi P40Pro-m mellett (tuti nem csalódnék).
    G5 és G6 volt még nálam. Előbbit szerettem a maga formájában, a G6-ban csalódtam hatalmasat, az csak 1 hónapot élt meg nálam, miután egy forró nyári napon szépen lefokozta magát butatelefon szintre.. Akkor fordítottam hátat végleg a gyártónak.
    Kár értük, de a töketlenkedésük lett a vesztük.
    Tv-ben és hangprojektorban viszont remekek, van is használatban háztartásban.
    G4 és G5 topiklakók na meg az LG szervizesek de szerettek engem :D Hah régi szép idők :DD ;]

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák