Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz callmeakos #98 üzenetére

    G4-ig nekem is szimpatikus volt, sőt még a CES-en mutogatott G5 is jónak tűnt, még ki nem adták és kiderült, hogy gagyi és lötyög a felépítése, a hátlap meg hiába fém, ha olyan festék volt rajta, mintha a diszperzites vödörbe mártották volna ami kopik. A G6 még elment, de tök átlagos volt (egyedül a 18:9-es arány volt ami be is jött), a G7 és G8 beállt a notchos borzalomba (minek követték az Apple hülyeséget, amikor ők csinálták a kiváló előlap/kijelző arányú G2-t és G3-at). A V széria jó lett volna ha egységesen ugyanaz lett volna a hardver és egyszerre is adták volna ki, de hát spórolni kellett nekik.

    A Velvet tök átlagos telefon lett, a Wing meg érdektelen hülyeség, ami mögött nem láttam a koncepció lényegét. Csak azért adták ki, mert ilyet más nem csinált, mondjuk minek, ha nincs értelme. A K széria mindig is hulladék volt túlárazva, így szóra sem érdemes.

    Kár, hogy sok egyedi ötlet kárba ment. A hátlapi gombok, a G2 és G3 formavilága (igen a G4 is visszalépés volt).

    Az utolsó LG telefonom egy KP500-as Cookie volt, de mindig akartam a telefonjaikat. Nexus 4, 5 is nagyon bejött, meg a G2, G3. Csak akkoriban tanultam és nem volt stabil munkahelyem. Középkategóriás telefonjuk meg sosem volt jó, így kiesett az LG. Később a G6-on gondolkodtam, de elborzasztó volt a sok selejtes kijelző amiről írtak. Így inkább elengedtem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák