Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #89309696 #48 üzenetére

    Én azt nem értem, hogy mit tudtok egy elektromos hajtású autónál az SUV → bolygó jövője dologról lamentálni? :U Egy bizonyos áramtöbblet ígyis-úgyis be van táplálva a hálózatba, ami napi szinten elvész, ha nem veszed ki. Az áram nagy része meg Paksról jön, akkor nem mindegy nekem, hogy most 13 Kwh-át eszik 100-on vagy 15-öt?

    Amúgy meg amilyen árvizek vannak mostanában meg kiönt a vízelvezető rendszer a városokban is, én tuti biztosabban érezném magam egy magasabb padlós autóban.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz #89309696 #66 üzenetére

    Az igazság az, hogy a legtöbb gyártó leállt a kicsi és olcsó autók gyártásáról, mert legyártani drága a legújabb belerakott cuccokkal, de eladni meg nem lehet túl drágán. Erről a Speedzoneos videóban Pista beszélt a Peugeot 208 1.2 PureTech tesztjénél.

    Amúgy azon nem kell csodálkozni, hogy az ember SUV-t vesz, ha a gyártó is folyamatosan azt reklámozza ill. pl. a kombikat is már úgy megdrágítják, hogy abból már SUV-t is vehetsz. De én azért nem félnék attól, hogy eltűnik a többi autófajta, egyszerűen csak kevesebb lesz bizonyos fajta autókból és más fajtából meg több.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák