Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Több külföldi hírportál is lehozta ezeket az adatokat, nem értem az emberek miért nem akarják elhinni, hogy valós adatok. Egyébként teljesen in-line is van azokkal az általános trendekkel, amiket amúgy is tudtunk: Míg a mobileladások kb. ~8% az Apple-é addig a bevételek 60%-át ők viszik haza, amit jól példáz, hogy a lista élén 200-300 ezres telefonjaik álnak, amit egy ~50es Andoidos mobil követ...
    Amúgy vices hogy mindenki másba köt bele:
    "kizárt, hogy egy 300e-s telefon áljon az élen"
    "kizárt, hogy az olcsó A10 ennyire kelendő legyen"
    Egyébként én azon vágtam egy hátast, hogy a Motorola RAZR kapcsán rákerestem, hogy az eredeti V3-e a legtöbb példányszámban eladott mobil EVER és kiderül, hogy az a Nokia 1100, ami azért a 2003-as bejelntésekor már elég őskövület technológiának számított...
    Amúgy meg az XR titka amit előttem is írtak: aki tavaly Apple mobilt akart az iOS meg az ökoszisztéma miatt annak az XR és az i8 voltak a legmegfizethetőbb alternatívák, teljesen érthető, hogy elfoglalták az első 2 helyet. Ami engem meglepett, hogy 2,5 hónap alatt ilyen jól fogyott a 11, de mondjuk azt tudom hogy Karácsony/év eleje táján itthon is készlethiányos volt, sok esetben iCenter/iStyle a bizonyos szín/memória variánsokra több hetes szállítási idővel vett fel rendelést...

Új hozzászólás Aktív témák