Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weberzolee

    aktív tag

    válasz nemlehet #37 üzenetére

    A gond ott van, hogy nem tudsz elvonatkoztatni a rajztól.

    1, Az iPad tulajoknak vajon hány százaléka használja tok nélkül a tabletjét?
    2, Az iPhone tulajok vajon hány százaléka használja tok nélkül a telefonját?
    3, Ezek metszetében mennyire kis százalék lesz, aki egyiken se használ tokot?

    Ezzel meg is oldottam a karcolódás problémáját. Nekem egyébként mindkettőn tok van. A iPad -nél kényelmes ha fel lehet támasztani, iPhone -nál meg szimplán tetszik.

    Engem tényleg érdekelne mitől praktikus a telefont a tablet kijelzőjén tartani, főleg, hogy még a cikkben írt technológia nincs a készülékekben.

    A kérdésedre a válasz, azért teszem rá a telefont a tabletre mert az éjjeli szekrényen így praktikus tárolni. Elférne egymás mellett, de akkor messzebb kerülne az egyik mint amit kényelmesen elérek az ágyból. Persze ha a tablet kell, le kell vegyem róla a telefont, de ez nekem belefér. Innentől csak az iPadot kéne töltőre dugnom. Egy töltő egy kábel (most is ennyi van de így váltogatni kell). Kényelmes lenne. Hogy mennyire gyors és hatékony az egy másik kérdés. Ha az iPad powerbankként is funkcionálna az csak plusz lenne, nem azt mondom hogy minden nap használná az ember, de van az a helyzet ahol jól jönne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák