Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesiz

    tag

    most komolyan lázba tudott ez hozni bárkit is?

    aki 1-2 éves modellel rendelkezik annak teljesen felesleges a váltás, régebbiről (6s, 7, 8/x) még érthető lenne hisz hoz elég újdonságot, de akkor is egy jó állapotú használt 11-12 ezerszer értelmesebb (valamint olcsóbb és környezettudatosabb) választás amikhez képest ez tényleg semmi újat nem ad.

    rengetegen hordják első perctől kezdve tokban fóliában a telefonjukat és néz ki 1-2 év után is vadiújnak a telefon, nem értem ezt a minden áron új telefon mániát, főleg hogy egy pár évvel ezelőtti modellhez képest semmi érzékelhető változás nincs. jó, most itt a 120 Hz ami szerintem inkább marketingesek által gerjesztett vágy semmint a fogyasztók valós igénye.
    igen, használtam 120 Hz-es készüléket és igen, fura volt utána visszatérni 60 Hz-re de az ember bámulatosan gyorsan alkalmazkodik. ahogy megszokni is kb 10 perc volt és már nem volt meg a váó faktor, úgy visszaszokni is kb 10 perc alatt visszaszoktam a 60 Hz-re, használom azóta is boldogan és semmi hiányát nem érzem a 120-nak.

Új hozzászólás Aktív témák