Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Joachim21 #1942 üzenetére

    Nekem is ennyit írtak mikor még képben volt az ezüst. Aztán láttam élőben és rögtön elvetettem, az arany pedig sose volt nálam opció. Nagyobb tárhely nem kell számomra, szóval ez a két szín 256GB-os méretnél pont nekem szól, már csak dönteni kéne. :DDD
    Belegondolva a Mi9-em is ilyen fényes hamuszürke, lényegében grafit, de hiába átlátszo tokban van, szinte soha nem látom csak szemből. Lehetne ez is grafit mert ugyanígy lesz továbbra is, lehet kék hogy ismerősöket lenyűgözzem kicsit vele, vagy legyen az amelyik raktáron van és kész. ;]
    A Pro és Pro Max kérdés a fogósabb, csak nem akarom elengedni se a nagyobb méretet, se az egykezes használati lehetőséget, de a kettő együtt nem megy. Teljesen preferencia kérdése a dolog, gondolom mindenki azt mondja inkább amelyik neki van, és mindkét oldalon van kivétel aki bánja hogy nem a másikat vette.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák