Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz Daffit #15 üzenetére

    Az apple termékei ebben sokkal szimpatikusabbak.
    Legalábbis addig míg egy frissítés érted dolgozik. Én eleinte mindig féltem az almás frissítéstől, utána olvastam hogy van-e valami gond. Aztán mivel sosem volt gond, vagy ha volt hiba azt javították egyre bátrabban rápakoltam a frissítést. Kár volt. iPad 6th gen ios 13-al kinyírták a ram kezelését, ios 14-en pedig hát nem azt mondom hogy használhatatlan, de úgy betud akadni mint egy droidos hardverileg szegény 30ezres nagy gyártós tablet. És stabilitást sem nagyon ismeri. Persze 4 éves hardver, meg csak 2gb ram. De 2,5 éve adták ki a tabletet, én két éve vettem. És most új hardveres apple tablet 240e forint, a legolcsóbb ha váltani akarnék.
    iPhone 8 1 éve vettem, ios 13-mal érkezett és minden pörgött. Ios 14-gyel sokkal lassabb sokkal nehézkesebb lett az egész rendszer. Legjobban az animációkon látszik, eddig full smooth volt mostmár akadós a régihez képest. Ezt lecseréltem egy iPhone SE-re amiben 1 éves hardver van, és úgy pörög mint ahogy azt megírták. Ezt meg kéne hagyni ios14-en, csak az a baj hogy a widgetek bugosan működnek. Nagyon remélem hogy működni fog ios14 végére. Mert köszönöm de nekem egy frissítés adjon ne elvegyen.
    Volt nálam több mint 2 hónapig egy asus rog phone 1. Snapdragon 845 (két éves hardver). 8.1 android (az ma már nem számít újnak finoman fogalmazva) De úgy pörgött mint anno! Ennyit számít hogy egy szoftver nem butítás miatt készült. És érdekes módon semmiben nem szenvedtem hiányt, minden friss szolgáltatást elértem rajta.
    Szóval nagyon gáz amit a gyártók frissítés címén leművelnek, egytől egyig. Legalábbis samsung applenél mindkettővel van rossz tapasztalatom ilyen téren.
    Droidnál mondjuk legalább ott van a mókolás, applenél még ez sincs. Ha frissítettél, megszívtad. Az órám (apple watch) az egyik frissítésnél minden egyes nap küldött értesítést hogy halló, frissíteni kéne. Éjfélkor..
    Szóval ezt is illik hozzátenni a hosszú szupporthoz, mert ez kiszokott maradni.

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák