Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz RoBos #11 üzenetére

    Az biztos hogy drágább lesz mint a Mi11 :DDD
    Viszont piszok jól csinálja a Xiaomi a dolgot, mert rá pár hónappal meg bejelentik a Mi12-őt ami szerintem szintén kijelző alá szerelt kamerával jön, de már az új Snapdragonnal.
    Szóval idén inkább izelítőt kapunk és jövőre fognak jönni az érdekesebb dolgok.
    Én speciel várom jövőre a Samsungtól az AMD-s Exynos-t is hogy mit fog tudni.
    Kamerában lesz e valami érdemleges a 200mpx-es verzióban vagy csak egy marketingszám.
    Ha mindenki adja androidos vonalon a töltőt akkor mit lép a Samsung.
    Visszakapjuk e Samsung fronton a Micro sd foglalatot jövőre mint innováció ;] :P
    S Pen ügyben mi lesz a jövőkép Samsungnál.
    Kínai márkáktól elkezdenek e megjelenni a "jóárasított" hajlítgatható telefonok.
    Honor ügyben lesz e GMS.
    Xiaomi is szivatva lesz e Amerika által. (Nagyon kezd felkészülni szerintem erre a gyártó)
    Vivo mit hoz ki végül a prototipusaiból meg mi lesz az európai terjeszkedésükből.
    Elkanyarodva kicsit androidtól mit fog tudni az idei iPhone.
    Meg úgy összeségében is ki mivel jön jövére, mert ez az idei év egyelőre elég vérszegény.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák