Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hitchins

    őstag

    válasz Holi89 #24 üzenetére

    Nekem tetszik a watch 4. Sot a kinezete, a lunetta es testzsir szazalek meres miatt meg azon is elgondolkodtam, hogy esetleg megprobalom ujra a droidot es veszek egy samsung telefont. Viszont a tamogatas meg mindig nem apple szint sajnos. Ok, hogy van mar gplay de ahogy nezem korlatozott. Nem minden kartyaval megy. Elhiszem hogy meg lehet oldani de ennyi penzert nem akarom. Tudja az ora alapbol es kesz.
    Raadasul a teszt meg szerintem azelott keszult, hogy ez megjelent.

    Nem tudom pontosan mikor talan 2 eve paromnak samsung telot akartunk venni melle samsung watch-csal. Tok jo volt hogy mi mindent tud csak aztan elmondtak hogy ja de megsem lehet hasznalni vagy nem ugy. Pl volt ekg benne csak nem lehetett hasznalni mert itthon nem volt tamogatott. Azt mondtak folyamatban. Kb 1 ev mulva kapott engedelyt asszem.
    Ha jol remlik uzenetkuldessel meg esim-mel is volt valami de mar nem emlekszem.
    Persze azert ugyanannyi volt az ara mint kint pedig a funkciokbol sok hianyzott.
    Szoval vegul applere valtottunk.

    En nem vagyok eljulva az apple watchtol ez a 7 szeria is max egy facelift de legalabb amit iger azt tudja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák