Hirdetés

2018. augusztus 18., szombat

Gyorskeresés

(#1) aRm1n

aRm1n
(tag)

Az "összehajtható" jelző úgy érzem kicsit megtévesztő ez esetben, illetve akkor minden régi kagylótelefon is összehajtható. Nem vagyok biztos benne, hogy erre vártak azok, akik nagy képernyőt szeretnének magukkal hordani egy kicsi készülékben...

Huawei G620S - Lineage OS 14.1 | Xiaomi Redmi Note 4 - crDroid 4.5 - stock kernel

(#2) Remusz911 válasza aRm1n (#1) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

Lehet, de kezdesnek nem olyan rossz.

2018-ban jon majd a Samsung megoldasa, ahol varhatoan nem lesz elvalasztocsik. Talan ez is kicsit sietteti a Samsungot.

(#3) macskea

macskea
(őstag)

Nintendo DS.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#4) Vtwo válasza macskea (#3) üzenetére

Vtwo
(senior tag)

:K

(#5) aRm1n

aRm1n
(tag)

Vajon melyik irányba hajtható össze? A két képernyőt összezárni nem lenne túl praktikus, bármi, ami közékerül, akár egy nagyobb por,-vagy homokszem felszántja mindkét üveget...

Huawei G620S - Lineage OS 14.1 | Xiaomi Redmi Note 4 - crDroid 4.5 - stock kernel

(#6) Crabface

Crabface
(tag)

Ez akkora újdonság, hogy a NEC már 2013 bemutatta a saját megoldását erre a témára.

NEC Medias W

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#7) Soybex

Soybex
(őstag)

Szépen fog törni ez is :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#8) Quasi_modo

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Ilyesmi már volt. És az sem tetszett.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black

(#9) Bambuszpro válasza macskea (#3) üzenetére

Bambuszpro
(tag)

Nekem is az ugrott be a képek alapján. :D

Szerintem jó ,hogy valaki próbálkozik. Ha értelmesen meg tudják oldani akkor ez normális méretben akár egy telefon-tablet kombót is kiválthat. Kíváncsian várom.

Manapság az okos telefonok és a ostoba emberek korát éljük.

(#10) ctvagyok

ctvagyok
(őstag)

Egyedül talán csak akkor lenne értelme, ha két külön ablakban két alkalmazást futtatnék. Akkor annyira nem zavarna a két képernyő közötti elválasztó sáv. Na majd ha folyamatos kijelző lesz akkor erre visszatérhetünk.

[ Szerkesztve ]

(#11) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Rém gagyinak tűnik így a képekről, tuti, hogy baromi törékeny is lesz, meg ami szerintem a legnagyobb hibafaktor lehet, az a nyitási mechanizmus sérülékeny kivitele.

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ezekből a kinyitható koncepciókból a közeljövőben értelmes, mutatós, használható készülékek szülessenek, mindegy, hogy a ZTE gyártja, vagy a Samsung, vagy akárki.

[ Szerkesztve ]

(#12) Monkey

Monkey
(kvázi-tag)

Elégggé kütyünek tűnik. (gyk: fosch) :DDD

(#13) helixP

helixP
(PH! kedvence)

Ez nem az az összehajthatóság, ami a világnak kell... Szerintem ez lesz a helyes út.

[ Szerkesztve ]

(#14) dz1989 válasza helixP (#13) üzenetére

dz1989
(senior tag)

Szerintem is. Annyi módosítással jobb lenne ha lenne egy Pl. Nokia E51 E90 N82 6300... Külseje.
Akkor lenne megint stílus.

[ Szerkesztve ]

Remélhetőleg Nagyon durva harc lessz! Panasonic CM1 vs Nokia 808 vs Nokia 1020.(ehhez még egy kis idő kell) Légy bátor mint az oroszlán, de jámbor mint a dúká. Siemens mobilokat megveszek. Ha van eladó írj privátott.

(#15) aelod válasza aRm1n (#1) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Tegyél össze két tévét és küld rá ugyan azt a jelet. Ugyan az. Nagyobb lesz de a ott lesz a keskeny sáv ami zavaró az összképben. Itt is ezt tudom elképzelni. Ez egy kinyitható telefon még mindig. Samsung hajlítható kijelzője merőben más lesz. Ott magát a panelt lehet hajlítani nem pedig egy zsanéros megoldással két kijelzőt egymás mellé tenni.
Ezeknek a hajlítható kijelzőknek is kb annyi haszna lesz mint a lekerekített edge displayeknek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#16) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Nem az én világom, remélem 2019-ben nem lesz belőle trend. Nekem több mint jó a mostanság divatos 2:1-es kijelző is.

Finn the human

(#17) Psychopeti

Psychopeti
(senior tag)

Én ezt várom már de úgy tűnik hiába :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#18) jUUh válasza helixP (#13) üzenetére

jUUh
(őstag)

Ez a kép hány éves :DDD

Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB

(#19) helixP válasza jUUh (#18) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Hát... a koncepció nem mai :) Emlékszem, ettől dobtam hátast anno (leszámítva a nano-struktúrás molekuláris íz/illatos hülyeséget). 2008. Jesus.

[ Szerkesztve ]

(#20) Ceree válasza helixP (#19) üzenetére

Ceree
(senior tag)

Erre én is emlékszem. Tátott szájjal néztük, aztán legyintettünk rá, hogy ettől még messze vagyunk. És lám... :))

“Az emberek nem lusták. Egyszerűen nincs olyan céljuk, ami motiválná őket.”

(#21) staker

staker
(őstag)

Ez se viszi majd sokra az biztos. Voltak hasonló megoldások és eléggé gagyinak tűnik a hatása.

Mate 10 Pro | Otthoni Internet 1000

(#22) atike

atike
(PH! nagyúr)

Csakhogy ez nem összehajtható kijelző, hanem két kijelző összehajtva ha jól sejtem. Lesz erre igény...? :F

(#23) Lacok válasza Psychopeti (#17) üzenetére

Lacok
(őstag)

Ez még odébb van.

(#24) Psychopeti válasza Lacok (#23) üzenetére

Psychopeti
(senior tag)

Sajnos :(

Valaki módosította a hozzászólásomat és kitörölte a LINK-elt képet... :(((

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#25) Duliee válasza Psychopeti (#24) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

A linkelt kép ott van... Rosszul nézed.

- - -

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.