Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacis

    nagyúr

    válasz Bog #3 üzenetére

    Nem szeretnék Veled vitatkozni, mert nagy tisztelője vagyok az oldalnak és vele együtt a szerkesztőinek is, de én nem fedélzetis cikket említettem hanem az autós cikkeket. Ebből a legutolsó 5 napja jelent meg.
    Remélem azért sem haragszol meg amit most írok.... én egy igen nagyon autó bolond vagyok és szeretem az autókat és emiatt sűrű olvasok autós cikkeket is, de ha komolyan tájékozódni akarok akkor totalcar.hu vagy ha videók akkor nézni akkor autosámán, speedzone vagy handrás vagy ugyancsak totalcar az ami szóba jöhet. Ezek mind tetőtől talpig kivesézik az adott autót. Bevallom megnéztem a cikk alapjait adó Legendd videót az autoroom csatornán és nagyon gyengének ítéltem meg úgy ahogy ezt a félkész cikket is. A véleményem az, hogy ha valaki célközönség akkor azt nem csak az autó részegységeinek tesztelése érdekli hanem globálisan az egész, ezt Ti nem tudjátok megtenni így igazán nem tudom eldönteni, hogy ezek a cikkek kinek is szólnak.

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák