Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz Bog #14 üzenetére

    Ez egy korrekt, és nem felhúzott orrú válasz volt. :R

    Ha már autóteszt:
    1.: Tegnap fenti Audi A7-el, ha nem próbálom ki a tempomatot, akkor el van, el lett volna sunnyogva, hogy van ilyen gond. Ahhoz, hogy ezt észrevegyük, kell az alaposság, amiről Te is írsz.
    2.: Nekem például egy TotalCar nem újság, és nem mérvadó az amiket leírnak. Hogy miért, azt nem írom le, mert nem idevaló és biztos lennék, hogy csúnya vita lenne belőle. Így, inkább nívósabb külföldi teszteket nézek, meg olvasok.

    Régóta olvasom az általatok írt teszteket. Te vagy a legöregebb motoros, és tudom, hogy az embernek alkalmazkodni kell, mert változik a világ, "de nagyon dulván". :)
    És itt a lényeg, hogy meg kell tudni húzni a határt.

    Amúgy, ha már mobil-autó konnekting:
    Az szerintem egy szuper dolog lenne, ha csinálnátok olyan videót, tesztet, hogy x,y gyártók telefonjai, hogyan működnek együtt x,y autógyártó rendszerével, függetlenül attól, hogy mind a Droid, mint az Apple féle rendszerrel kompatibilisek. Mindezt azért írom le, mert az én autómárkám amit használok, az IOS-el működik tökéletesen, droiddal meg vannak gondok mivel a szoftver amivel vezérelhetek bizonyos funkciókat, meg infokat kapok az autóról( ki-be parkolás, hol parkol az autó, mekkora a guminyomás, mennyi a tüzelőanyag az autóban, stb.). Hogy miért, meg mi az oka, nem volt lelkierőm kideríteni, de azt gondolom ez hasznos lehetne. :R

Új hozzászólás Aktív témák