Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz b. #36 üzenetére

    Nem akarok nagyon belemenni a dologba. Használok Apple TV 4k-t (Infuse Pro, ES Player, YouTube, stb...) illetve Kodit is nagyritkán kísérleti jelleggel. Azért csak kísérleti jelleggel mert olyan dolgokat tud produkálni ami miatt nem tudok mit mondani rá mint azt, hogy egy kókány bughalmaz.

    Eltöltesz vele X órát, hogy minden menjen normálisan (nem csak filmek, YouTube, Netflix, full metadata fetch, watchdog, stb.) aztán párhetente lerohad benne a WideVine "mer' mér' ne? alapon" pakolhatod újra rendszeresen az InputStream-et, vagy ha bejön egy nagyobb frissítés mint most a Matrix akkor szembesülsz vele, hogy egy csomó minden nem működik normálisan. És még ilyen apróságokról nem is beszéltem, hogy néha azt se tudja, hogy a médiatárban mi merre és próbál hetek óta törölt mappákat szkennelni. Folytathatnám még sokáig de nincs értelme... Túl sok apró hibája van amik együtt idegesítőek.

    Én eléggé háklis vagyok a legapróbb hibákra is, illetve ha valami nem működik tökéletesen. Mióta megvan az ATV 4k egyszer beállítottam mindent és azóta hozzá se kellett nyúlnom semmihez (ennek már 2 éve). Na ez az amit, hogy ha nem csak SMB-ről akarsz filmezni hanem egyéb dolgokra is használnád akkor nem tudsz megcsinálni Kodival.

    Végül mégis jobban belementem mint kellett volna... :U

    Elhiszem, hogy van akinek tökéletes és állítja, hogy jó de nálam nem üti meg a szintet amit elvárnék egy Media Centertől.

    [ Szerkesztve ]

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák