Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #54625216 #26 üzenetére

    Nekem ebből nem jön ki teljesen a matek, hogy lenne ez spórolás. Ha TV+-on fizetsz elő a Disney-re, akkor az nem lehet olcsóbb, mintha külön előfizetnél, mert még az Apple is le akarja venni a kis (30%?) hasznát majd, szóval az a helyzet lesz, mint amiért most pereskednek vele, hogy ha App Store-ban fizetsz elő szolgáltatásokra, akkor drágábbak, mintha a szolgáltató saját felületén tennéd.
    Amúgy meg mondjuk ha tényleg csak és kizárólag a Mandalorian (vagy egy darab) sorozat érdekel D+-ról, akkor még oké az 5$-os ár, de ha már kettő, akkor már kezd rezegni a léc, ilyen árazással meg háromnál eleve nem éri meg, mert 15-ért megkapod az egész D+-t mindenestől.

    Szeretném én amúgy, ha mondjuk valami kereszt-licenc megállapodással egyenlítődne ki a piac, hogy mondjuk előfizetsz D+-ra, és ha az alap havidíj helyett mondjuk 1,5-2x áron kéred, akkor megkapod mellé a többi szolgáltatót is, úgy még megérné, aztán majd egymás között nézettség alapon elszámolnak. De az, hogy még egy fél előfizetés áráért megnézhetek a másik egy darab szolgáltatótól egy darab cuccot, szerintem nem jó üzlet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák